Laminate Veneer yöntemiyle diş beyazlatma

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yeni nesil diş beyazlatma ile inci gibi dişlere kavuşun.

Estetik diş hekimliğinin altın çağını yaşadığı günümüzde, dişlerde renk değişimlerinden şekil bozukluklarına kadar geniş bir alanda etki edebilen bir uygulama olan Laminate Veneer, farklı ihtiyaçların giderilmesini sağlıyor.

Gerçek dişi andıran görünümü sayesinde fark yaratan Laminate Veneer yani yaprak porselen, sadece birkaç günde dişler üzerinde harikalar yaratarak kadınları yıldızların sahip olduğu gülüşlerle tanıştırıyor. Diş Hekimi ve Protez Uzmanı Çağdaş Kışlaoğlu Laminate Veneer ile ilgili şöyle bilgi veriyor:

Yaprak porselenin ince yapısıyla, inci gibi dişlere kavuşun

“Dişlerin ön yüzeylerindeki kırık ve aşınmalarda, dişler arası boşluklarda ve diş renk değişimlerinde olmak üzere oldukça geniş bir

Laminate Veneer diş beyazlatma
Laminate Veneer diş beyazlatma

alanda çözümler sunan bu yöntem, gülüş üzerinde de önemli farklılıklar ortaya çıkarmaktadır. Dişlerin isteğe bağlı olarak daha geniş yapılmasına imkan veren, bu sayede dudakların da daha dolgun ve estetik açıdan daha hoş görünmesini sağlayan yaprak porselenler, yüz hatlarının da orantılı görünmesine yardımcı olmaktadır. Dişlerde şekil ve renk değişimleri yapabilen bu yöntem ile estetik kusurlar kolayca giderilmekte, kişiler öz güvenlerini tazeleyebilmektedir.

Neden Laminate Veneer?

İnce yaprak porselenler diğer dişlerle mükemmel uyum gösterebildiğinden, gerçek dişler kadar rahat kullanılabilme avantajına sahiptir. Dayanıklı malzemesi sayesinde uzun süreli ve rahat bir kullanıma imkan veren yaprak porselenlerde hazırlanacak diş modelleri önceden gösterilebildiği için, hasta uygulama sonrasında kötü bir sürprizle karşılaşmamaktadır. Ayrıca bu uygulamada diş renk değişimlerinin oluşma riski, diğer uygulamalara göre çok daha düşüktür.”

Laminate veneer hangi durumlarda kullanılır?

 

More from the blog

Yazın burun estetiği yapılır mı?

Yazın burun estetiği yaptırmak istiyor fakat halk arasında yaygın olan dönemsel söylentiler yüzünden tereddüt ediyorsanız, yeterli bilgiye sahip olmak şüphelerinizi giderecektir. Burun Estetiği Nedir? Yüz hatlarını...

Samet Liçina bu sefer Kim’e benzedi

Ünlü sosyal medya fenomeni Samet Liçina, son dönemin popüler uygulaması olan kum saati vücut ve popo ameliyatı için Maya Centrium’da bıçak altına yattı.

Ameliyatsız-Dikişsiz Burun Estetiği İle Tanışmanın Tam Vakti: Burun Dolgusu

Burun dolgusu uygulamasının en güzel yanı ise, işlem yapıldıktan sonra kısa sürede sosyal hayata adapte olabililirsiniz.

Burun Estetiğinde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Genel anlamda burun estetiği görsellik ve sağlık amaçlı yapılmaktadır. Yüzün genel yapısına uygun olması planlanan burun estetik ameliyatları uzmanlar tarafından değerlendirmeye alınıp yapılmaktadır. Burun estetiğinde dikkat etmeniz gerekenler...