Laminate Veneer yöntemiyle diş beyazlatma

Laminate Veneer diş beyazlatma
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yeni nesil diş beyazlatma ile inci gibi dişlere kavuşun.

Estetik diş hekimliğinin altın çağını yaşadığı günümüzde, dişlerde renk değişimlerinden şekil bozukluklarına kadar geniş bir alanda etki edebilen bir uygulama olan Laminate Veneer, farklı ihtiyaçların giderilmesini sağlıyor.

Gerçek dişi andıran görünümü sayesinde fark yaratan Laminate Veneer yani yaprak porselen, sadece birkaç günde dişler üzerinde harikalar yaratarak kadınları yıldızların sahip olduğu gülüşlerle tanıştırıyor. Diş Hekimi ve Protez Uzmanı Çağdaş Kışlaoğlu Laminate Veneer ile ilgili şöyle bilgi veriyor:

Yaprak porselenin ince yapısıyla, inci gibi dişlere kavuşun

“Dişlerin ön yüzeylerindeki kırık ve aşınmalarda, dişler arası boşluklarda ve diş renk değişimlerinde olmak üzere oldukça geniş bir

Laminate Veneer diş beyazlatma
Laminate Veneer diş beyazlatma

alanda çözümler sunan bu yöntem, gülüş üzerinde de önemli farklılıklar ortaya çıkarmaktadır. Dişlerin isteğe bağlı olarak daha geniş yapılmasına imkan veren, bu sayede dudakların da daha dolgun ve estetik açıdan daha hoş görünmesini sağlayan yaprak porselenler, yüz hatlarının da orantılı görünmesine yardımcı olmaktadır. Dişlerde şekil ve renk değişimleri yapabilen bu yöntem ile estetik kusurlar kolayca giderilmekte, kişiler öz güvenlerini tazeleyebilmektedir.

Neden Laminate Veneer?

İnce yaprak porselenler diğer dişlerle mükemmel uyum gösterebildiğinden, gerçek dişler kadar rahat kullanılabilme avantajına sahiptir. Dayanıklı malzemesi sayesinde uzun süreli ve rahat bir kullanıma imkan veren yaprak porselenlerde hazırlanacak diş modelleri önceden gösterilebildiği için, hasta uygulama sonrasında kötü bir sürprizle karşılaşmamaktadır. Ayrıca bu uygulamada diş renk değişimlerinin oluşma riski, diğer uygulamalara göre çok daha düşüktür.”

Laminate veneer hangi durumlarda kullanılır?

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.