Lady Gaga’nın Türk Modacısı Zeynep Kartal Yeni Koleksiyonunu Tanıttı

tarafından
498
Lady Gaga’nın Türk Modacısı Zeynep Kartal Yeni Koleksiyonunu Tanıttı
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dünyaca ünlü Amerika’lı sanatçı Lady Gaga, bildiğimiz gibi moda ikonu olarak da zaman içerisinde dünya televizyonlarında ve internet ortamında adından çok ciddi anlamda söz ettirmeyi başaran isimlerden birisi oldu. Özellikle giyim anlamında çok farklı tutum içerisinde olan Lady Gaga’nın aslında bir Türk modacı ile çalıştığını biliyor muydunuz? Eminim ki birçok kişi bilmiyordur.

Türk modacı Zeynep Kartal, zaman içerisinde Lady Gaga giyim tarzı ile çok çok ciddi anlamda ön plana çıkmış ve stil danışmanlığı konusunda dünyaca ünlü birçok sanatçının göz önünde tuttuğu isimlerden birisi olarak dikkat çekmiştir. Ünlü modacı, çok uzun bir aradan sonra kendisine yeni bir tasarım kreasyonu hazırladı.

Zeynep Kartal Yeni Koleksiyonu ile Sahne Aldı

Her anlamda yeniliğe önem veren, modern çizgileri tüm tasarımlarına uyarlayan ve kısa zaman içerisinde moda sektörünün en iyilerinden birisi olmayı başaran Zeynep Kartal, modayı hareketlendirecek yeni koleksiyonu ile birlikte aslında gümbür gümbür geldiğini resmen kanıtladı bizlere.

Gelinlik modellerinden tutun da özel gece kıyafetlerine, günlük giyim tarzından tutun da iş hayatı giyim tarzına kadar her konuda ayrı ayrı tasarımlar çıkaran ünlü modacı, zaman içerisinde çizgilerin çok ciddi anlamda değişeceğine ve modanın bu yönde çok ciddi bir hareketlilik eğilimi içerisinde olacağına işaret etti. Bizde yeni koleksiyonu sizler için derledik.

Görsel anlamda çok fazla abartıya kaçmaktan daima uzak duran ünlü modacı, renk seçenekleri anlamında da daha çok koyu renkler üzerinde durmuş ve bu neden dolayısı ile gelecek sene modasının çizgilerinin zaten koyu renkleri ön plana çıkarıyor olması, beraberinde çok çok daha yeni bir giyim tarzı stilini beraberinde getiriyor diyebiliriz sanırım.