KVOLL Çantalar

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Kvoll

Kvoll markasına Türkiye’de olan ilginin farkındaydım fakat bu kadar da yoğun bir ilgi beklemiyordum açıkçası.Kvoll’ün ayakkabı modellerinden oluşan bir fotoğraf galerisi yayınladıktan sonra nişanlım dahil Facebook’da ki tüm arkadaşlarım ve onların arkadaşları ‘şu resimdekinin fiyatı ne kadar’ gibi sorular ile beni oldukça meşgul etti.

 

Birbirinden değişik modelleri ve farklı tarzı ile aslında gerçekten Kvoll bu ilgiyi hakediyor.Türkiye’de satın alma noktalarının fazla bulunmamasından dolayı da yoğun bir arayış görünüyor tabi ki.Bunun hakkında yazdığım diğer yazıyı buradan okuyabilirsiniz.

Kvoll’ün ayakkabılarına olan bu yoğun ilgiden ötürü bende bu sefer çanta modellerini yayımlamak ve size biraz iç geçirtmek istedim.Tabi ki buradan satışı yok ve sadece resimlere bakmak ile yetinebilirsiniz ‘Şimdilik’.

Şimdilik diyorum çünkü yakın zamanda Kvoll ürünlerinin satın alınabileceği bir online alışveriş sitesi – benim danışmanlığım ile bu işe giren girişimci bir arkadaş tarafından – hizmete açılacaktır.Zamanı gelince zaten bu olayın duyurusunu buradan yapacağım.Bu sebeple bizi takip etmeye devam edin.Beklemek istemeyen ve hemen satın almayı düşünenler var ise Kvoll satan yabancı alışveriş sitelerini veya Gittigidiyor.com benzeri platformları kullanabilirler.

İşte aşağıda KVOLL çanta modelleri :

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.