At Kuyruğu Saç Modeli Nasıl Yapılır?

At Kuyruğu Saç Modeli
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

At kuyruğu, hem sade oluşu hem de hemen her kıyafete uyum sağlaması ile gönlümüzde ayrı bir yeri olan saç modeli. Günlük hayatta bizi kurtaran bu modeli, biraz daha şık bir hale getirmek ister miydiniz? Videoyu izleyin ve adım adım şık bir at kuyruğu nasıl yapılır öğrenin!

At kuyruğu saç modeli yapmak için;

At kuyruğu yapmak için ilk olarak, paket lastiğini tel tokaya geçirip yeni bir saç tokası elde edin. Saçlarınızın yatışması ve elektriklenmemesi için fön çekin ya da bir parça briyantin sürün.

Saçlarınızı tarayarak tepede toplayın ve hazırladığınız toka ile sıkıca bağlayın. Daha sonra tokayı gizlemek için saçınızdan ince bir tutam alıp tokanın üzerine sarın ve başka bir toka ile tutturun.

Son olarak saç spreyi kullanarak atkuyruğunuzun daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz saçlarınızın ucuna hafif dalgalar verebilir ve modeli biraz daha farklı bir havaya bürüyebilirsiniz.

Hacimli At Kuyruğu Saç Modeli 

Hacimli at kuyruğu saç modeli yapmadan önce; duş alırken hacim veren bir şampuan kullanın. Eğer saç bakım kremi gibi bir ürün kullanıyorsanız bunu saçınıza sürmeyin çünkü bu ürünler saç tellerine tutunarak ağırlık yapar ve saç kuruduğunda sönük görünür. Duştan çıktıktan sonra kabarmasını önlemek için saçlarınızı havluyla fazla ovalamayın ve fazla suyu havluyla aldıktan sonra geniş dişli bir tarakla tarayıp doğal kurumaya bırakın. Saç kurutma makinesi kullanacaksanız saçın hacimli görünmesini sağlamak için dipten uçlara doğru kurutun.

Saç maşası kullanarak yapabileceğiniz hacimli at kuyruğu saç modeli

Atkuyruğu modeli – Atkuyruğu Saç Modeli Nasıl yapılır?

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.