At Kuyruğu Saç Modeli Nasıl Yapılır?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

At kuyruğu, hem sade oluşu hem de hemen her kıyafete uyum sağlaması ile gönlümüzde ayrı bir yeri olan saç modeli. Günlük hayatta bizi kurtaran bu modeli, biraz daha şık bir hale getirmek ister miydiniz? Videoyu izleyin ve adım adım şık bir at kuyruğu nasıl yapılır öğrenin!

At kuyruğu saç modeli yapmak için;

At kuyruğu yapmak için ilk olarak, paket lastiğini tel tokaya geçirip yeni bir saç tokası elde edin. Saçlarınızın yatışması ve elektriklenmemesi için fön çekin ya da bir parça briyantin sürün.

Saçlarınızı tarayarak tepede toplayın ve hazırladığınız toka ile sıkıca bağlayın. Daha sonra tokayı gizlemek için saçınızdan ince bir tutam alıp tokanın üzerine sarın ve başka bir toka ile tutturun.

Son olarak saç spreyi kullanarak atkuyruğunuzun daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz saçlarınızın ucuna hafif dalgalar verebilir ve modeli biraz daha farklı bir havaya bürüyebilirsiniz.

Hacimli At Kuyruğu Saç Modeli 

Hacimli at kuyruğu saç modeli yapmadan önce; duş alırken hacim veren bir şampuan kullanın. Eğer saç bakım kremi gibi bir ürün kullanıyorsanız bunu saçınıza sürmeyin çünkü bu ürünler saç tellerine tutunarak ağırlık yapar ve saç kuruduğunda sönük görünür. Duştan çıktıktan sonra kabarmasını önlemek için saçlarınızı havluyla fazla ovalamayın ve fazla suyu havluyla aldıktan sonra geniş dişli bir tarakla tarayıp doğal kurumaya bırakın. Saç kurutma makinesi kullanacaksanız saçın hacimli görünmesini sağlamak için dipten uçlara doğru kurutun.

Saç maşası kullanarak yapabileceğiniz hacimli at kuyruğu saç modeli

Atkuyruğu modeli – Atkuyruğu Saç Modeli Nasıl yapılır?

More from the blog

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Argan Yağı Nedir? Saça Faydaları Nelerdir? Saç Bakımı ve Maskesi Tarifi

Saç için ciddi anlamda faydalı olduğu bilinen argan yağı ile alakalı olarak tüm önemli bilgileri enine boyuna sizlere sunacağız. Saç bakımı konusunda daha önceki...

Erkek Saç Kesim Modelleri ve Uzun, Kısa Saç Stilleri Kataloğu 2018

Erkek saç modelleri ve saç kesimleri kataloğu 2018 yılı örneklerini sizler için elimizden geldiğince derledik. Erkeklere ilham kaynağı olacak saç modellerini keşfetmeniz amacındayız.

Yeni Sezonun Güzellik Trendleri Sizlerle

Bugün sizlerle birlikte yeni sezonda karşımıza çıkan ünlülerin güzellik trendleri ile alakalı bilgiler sunacak ve fikir edinmenize yardım edeceğiz. Türkiye genelinde özellikle güzellik konusunda...