Kusursuz vücuda sahip olmak mümkün mü?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Güzel bir yüz, fit ve formda bir vücut tüm kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor,

Daha genç ve güzel görünmekle beraber kusursuz bir fiziğe de sahip olmak için çok çeşitli yöntemler kadınların imdadına yetişirken, Amerika’dan gelen ve Türkiye’de ilk defa uygulanmaya başlanan Exilis CRT yöntemi ile hem yüzde hem de vücutta aynı anda işlem yapılabiliyor. Vücuttaki yağ fazlalıkları, sarkmalar ve selülitlerle beraber yüzdeki sarkma ve gevşeklikler de aynı anda çözüm buluyor.

Exilis CRT ile Mükemmel Vücutlar Artık Ulaşılmaz Değil
Sistemin Türkiye’deki tek uygulayıcısı Medikal Estetik Uzmanı Dr. Emre Çiçek, sistemin sahip olduğu patentli, benzersiz dual enerji teknolojisi sayesinde 4 seansta vücudu yeniden şekillendirdiğini, yağ volümünü azalttığını ve incelttiğini, selülitlerde belirgin bir azalmanın etkili ve acısız bir yöntemle gerçekleştiğini ifade etti.
Dr. Emre Çiçek, “Amerika ile eş zamanlı olarak Türkiye’ye getirilen bu yeni cihazda, vücut şekillendirme yöntemleri arasında tercih edilen Radyofrekans, ultrasound ve criyo sistemleri tek cihazda bir arada. Kısa sürede benzersiz sonuçlara ulaşılan Exilis CRT ile mükemmel vücutlar çok daha ulaşılabilir durumda.” dedi.
Sağlıklı İncelme, Kalıcı Güzellik
Uygulamanın detaylarını anlatan Dr. Emre Çiçek, teknolojinin Amerika’da ve dünyanın itibarı en yüksek sağlık-estetik sitesi ‘www.realself.com’ da doktor ve uygulanan hastaların puanlaması ileselülit tedavisi, bölgesel yağlanmalar, yüzdeki sarkma, gevşeklik tedavileri arasında %86 gibi yüksek bir kullanıcı memnuniyeti ile benzerleri arasından sıyrılarak açık ara etki ve memnuniyet sonuç anlamında 1.sıraya yerleştiğini ifade etti.
Çiçek, “Bu teknolojide, ultrasoundun mekanik etkisi, radyofrekansın dokuyu kontrollü bir biçimde ısıtması prensibi ve cooling-cilt soğutma yöntemlerinden faydalanılmaktadır. Sistemde, Ultrasound ve radyofrekans enerjilerinin mekanik etkisi sayesinde dirençli olan dokuya erişilebilinmekte ve burada olumlu etki sağlanmaktadır. EXILIS CRT in hedefi derinlerdeki yağ tabakalarıdır ve buraya ulaşırken yüzeydeki soğutucu ‘contact cooling’ cilt sıcaklığını düzenleyerek bölgesel yağlanmalarda, selülit tedavisinde, yüz sarkma ve gevşekliklerinde sağlıklı cilt yapısını korumaya, daha derine inmeye, güvenli uygulama yapmaya olanak tanımaktadır. EXILIS CRT kullandığı Radyofrekans enerjisinin olumlu etkisi ile hedeflediği derin dokuları ısıtarak metabolik aktivitenin başlamasına ve uygulandığı alandaki yağ fazlalıkları sarkma ya da selülit bölgesinde lipolizin hızlanarak yağ hücrelerinin hacminin azalmasına, yağ tabakasında kırılmalar oluşmasına neden olmaktadır. Uygulamanın diğer bir parçası olan ultrasondun mekanik etkisi ile de fibrotik matrix yağ yapıları açılarak yağ hücrelerinin parçalanması ve bu sayede bölgesel yağlanma ve selülit tedavisinde olumlu etkilere çok daha kısa sürede ulaşılması sağlanmaktadır.”dedi.
1.5 Ayda 2 Beden İncelme
Uygulama sonrası detaylara de değinen Emre Çiçek, “Uygulamanın hemen ardından olumlu etkilerin açıkça görülebildiği EXILIS CRT için tavsiye edilen 4-6 seanslık bir süreç. 7-10 gün aralıklarla yapılan ve yaklaşık 45 dakika süren uygulama sırasında hiç acı duyulmuyor ve kişi uygulamanın hemen ardından günlük yaşamına dönebiliyor. 1-1.5 ay sonunda ortalama 2 beden yağdan incelme yağ volümünde azalma, sarkmalarda toparlanma, selülit görünümünü tedavi ettiği gözlemlenmektedir.” dedi.
Kısa Sürede Daha Genç ve Daha Güzel…
Yüz gençleştirme seanslarında facial rejunevation cilt ‘gençleştirme’ amaçlı kullanılan en yeniteknoloji olduğunu ifade eden Dr. Emre Çiçek,”Sisteme adını veren  -Collagen Refill Tecnology – CRT’ sayesinde  ilerleyen yaşla birlikte cildin kaybettiği collagen geri kazandırılıyor. Bu kazanım süreci sistemin kullandığı patentli dual enerji akışıyla oluşuyor. EXILIS CRT, cilt yoğunlunun artması ve yenilenen collagen artışı ile birlikte gelen dermal kalınlaşma sayesinde ciltteki sarkmaların, yanaklardaki ve gıdı bölgesindeki sarkmaların toparlanmasını, cilt görünümünün ve yüzün dolgun, genç ve güzel bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Uygulamanın hemen ardından olumlu etkilerin açıkça görülebildiği EXILIS CRT için tavsiye edilen süreç 4-6 seanslık bir süreç. 7-10 gün aralıklarla yapılan ve yaklaşık 45 dakika süren uygulama sırasında hiç acı duyulmuyor ve kişi uygulamanın hemen ardından günlük yaşamına dönebiliyor. Özel sistemi sayesinde kolay uygulama sağlıyor ve RID yağ azaltma konseptiyle en hızlı tedavi sürecini başlatıyor. Başlığa gömülü ısı ölçüm (DTC) ve enerji akış zinciri kapama sistemiyle (EFC), ciltte yanma riskini sıfıra indiriyor. Amerika’nın en çok tercih edilen cilt gençleştirme ve vücut yenileme bölgesel yağlanma ve selülit tedavisi sistemi EXILIS CRT’dir.” diye konuştu.

Herkes bu modayı takip ediyor!

 

Kaynak:milliyet.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.