Kuruyan Gözlerin Tek İhtiyacı Nem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SONBAHAR ve KIŞ AYLARINDA KURUYAN GÖZLERİN TEK İHTİYACI NEM

Yalnızca cildimizi değil, gözlerimizi de kuruluğa karşı nemlendirmemiz gerekiyor. Günümüzde çok sık karşılaşılan ve tedavi edilmediğinde körlüğe bile yol açabilen kuru göz sendromu, insanların en çok şikâyet ettiği göz problemlerinden biri haline geldi. Gözlerin korunmasına, yenilenmesine ve rahatlamasına olanak sağlayan Bausch+Lomb’un doğal gözyaşı damlası Artelac Advanced, göz kuruluğuna karşı sonbahar ve kış aylarında gözü yoğun olarak nemlendirerek göz yüzeyini koruyor.

Göz kuruluğu ya da diğer adıyla kuru göz sendromu, gözyaşı tabakası üretiminin eksik veya stabil olmamasından ya da gözyaşının çeşitli faktörlere bağlı olarak fazla buharlaşmasından kaynaklanır. Böylece gözde kuruluk meydana gelir. Özellikle sonbahar ve kış aylarında kapalı ortamlar havayı kurutan kalorifer veya klima ile ısıtıldığı için gözyaşı hızla buharlaşır. Gözün nem ihtiyacını karşılayan Artelac Advanced, göz kuruluğuna karşı gözü yoğun olarak nemlendirerek göz yüzeyini korur.

Herhangi bir yan etkisi olmayan bu ürün gözde bulanıklık yapmıyor ve koruyucu madde içermiyor. Lens kullanıcıları Artelac Advanced’i lenslerini çıkartmadan rahatlıkla kullanabilecekleri gibi, bu doğal destekle gözde sağlanan nemli ortam sayesinde gün boyunca lenslerini daha rahat kullanacaklar. Tüm eczanelerde kolaylıkla bulabileceğiniz Artelac Advanced, göz yüzeyini uzun süre nemli tuttuğu için lazer ve katarakt gibi ameliyatlardan sonra da tercih ediliyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.