Kuru ciltler için muz maskesi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

En hassas cilt tiplerinden biri olan kuru cildinizi canlandırmak, eski ışıltı ve parlak haline getirmek için yapmanız gereken çok basit!

Bir adet muz ve iki kaşık krem şantiyle hazırlayacağımız maskenin tarifine başlayalım. Muz derin bir kapta çatalla iyice ezin. İki dakika bekletildikten sonra muzun üzerine krem şantileri ekleyin ve iyice karıştırın. Daha sonra bu karışımı yüzünüze sürün, yaklaşık yarım saat bekleyin.

Cildinizin gerildiğini ve nefes aldığını hissedeceksiniz. Son olarak yüzünüzü soğuk suyla iyice yıkayın. İstediğiniz etkiyi görmek ve cildinizi canlandırmak için bu maskeyi haftada bir kez uygulayabilirsiniz.

Kakao yağının güzelliğinize faydaları!

Herbalist Tarkan Güveloğlu, cilt ve saç bakımında kakao yağının etkilerini anlattı.

Kuru ciltler için bakım maskeleri

Kuru ciltlere doğal ürünlerle yapılan cilt bakımı hem sağlıklı hem de çok ekonomik!

Normal ciltler için cilt bakım maskeleri

Normal ciltler bulunmaz hint kumaşı gibidir, sağlıklı ve pürüzsüz görünürler. Ne yağlı, ne de kurudurlar…İşte normal ciltler için cilt bakım maskeleri

Sivilce ve siyah nokta giderici bakım maskeleri

Evinizde rahatlıkla uygulayabileceğiniz, sizi sivilce, siyah nokta ve lekelerden kurtaracak birbirinden faydalı maske kürleri.

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.