Kryolan’dan ‘Ultra Feminen’ makyaj

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

KRYOLAN, günlük hayatta kullanılabilen doğal içerikli ürünlerinde 2012 ilkbahar – yaz moda renklerini belirledi.

Sadece sinema ve tiyatro yıldızlarının değil, kendilerini yıldız hissedenlerin de vazgeçilmez markası haline gelen KRYOLAN, cilde uyumlu doğal içeriği ve anti alerjik yapısı ile yeni sezon renklerini ve makyaj trendlerini açıkladı…

New York’lu profesyonel makyaj sanatçısı Yuko Takahashi, KRYOLAN için 2012 ilkbahar – yaz makyaj trendlerini açıkladı.

Görünen o ki; bu sezon çevremizde çok daha feminen ve renk oyunlarının olduğu makyajları ile dikkat çeken “Ultra Feminen” KRYOLAN kadınlarına rastlayacağız…

Doğal görünümlü, kusursuz kapatıcılıkta fondöten ve kamuflajların olmazsa olmazı, KRYOLAN High Definition serisi sayesinde; ciltte sağlanan pürüzsüzlük ve yumuşak tonlarla renklendirilmiş dudaklar ile, kadınlar daha çekici ve çok daha bebeksi görünecek.

Kryolan’nın mat göz farlarındaki, canlı pembe ve bej-kahverengi kombinasyonu, turuncu gölgeler ile daha dikkat çekici ve vurucu bakışlar yaratacak.

‘Smokey Eyes’ ın yazlık vesiyonu olan bu tutkulu göz makyajına, New York’lu profesyonel makyaj sanatçısı Takahashi, ‘Flirty Eyes’ adını taktı.

Kaşların da, Kryolan Eyebrow Powder ile iyice ortaya çıkarıldığı bu sezon makyajında, yüz kontürü turuncu allıkla belirginleşiyor.

Bu sezon takma kirpiklerin hakimiyetinin devam ettiği makyajda, tutkulu bakışların masumiyetini siz de yakalayarak ‘Ultra Feminen’ görünebilirsiniz…

Yeni şubesini Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da açan KRYOLAN; 750’den fazla renk, 16 binden fazla ürün çeşidi ile dünyanın en çok tercih edilen makyaj markası olması ile dikkat çekiyor.

2012 Bahar-Yaz Trend Makyajı için önerilen KRYOLAN ürünleri:
Fondöten: HD Micro Foundation Cream, renk 430
Concealer-Kamuflaj: HD Micro Foundation Cache 200
Sabitleyici: HD Micro Silk Powder, renk MSP 11 (ipek proteinleri ve SPF 9 içerir)
Kaşlar: Eyebrow Powder, renk Medium
Gözler: Eye Shadow: renk Bamboo, F-06, Flamingo
Eyeliner-Göz kalemi: HD Cream Liner, renk Ebony
Maskara: Dermacolor Light Mascara, renk Black
Takma Kirpikler: TV 5
Dudaklar: Lipstick Fashion, renk LF401
Allık: Blusher, renk 926

Kaynak:kadınvekadın.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.