Koleston yoğun renk veren köpük saç boyası

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

“Koleston Yoğun Renk Veren Köpük Saç Boyası” ile evde saç boyamak zahmetli bir iş olmaktan çıkıyor.

Sadece parmak uçlarıyla evde saç boyamayı kolaylaştıran ve keyifli hale getiren “Koleston Yoğun Renk Veren Köpük Saç Boyası“nın benzersiz formülü, saçınıza kolayca ve eşit olarak dağılıyor. “Koleston Yoğun Renk Veren Köpük Saç Boya“sının akmayan formülü sayesinde evinizde özgürce hareket edebilir ve diğer işlerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Evde boya artık daha zahmetsiz

Sadece üç adımda, Koleston’un en eşit dağılan, en yoğun renklerini elde edeceğiniz köpük, benzersiz köpük şişesi sıkıldığında ortaya çıkıyor. Özel olarak tasarlanan bu şişe, köpük kontrolünü elde etmek ve boyama süreci boyunca köpüğün aynı şekilde kalmasını sağlayacak şekilde tasarlandı.

Sıvı saç boyalarından altı kat daha hacimli “Koleston Yoğun Renk Veren Köpük Saç Boyası“, beyaz saçların tamamını kapatıyor ve yoğun rengin sekiz haftaya kadar etkili olmasını sağlıyor. Daha kolay bir şekilde kendi kendinize uygulayabileceğiniz mükemmel canlılıkta bir saç rengi elde etmek için yapmanız gereken tek şey “Koleston Yoğun Renk Veren Köpük Saç Boyası“nın 18 muhteşem renk seçeneğinden kendi favori renginizi seçmeniz.

 

Kaynak:kadınvekadın.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.