Klinik 32 İle Özgürce Gülebilmek Sizin Elinizde

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Güzel görünmenin ilk adımı kuşkusuz güzel bir gülüşle başlıyor. Doğal dişlerinizden birini veya bir kaçını kaybettiyseniz, diş implantları size kendi dişlerinize benzeyen ve kendi dişiniz hissini veren bir çözüm sunuyor. Hareketli protez kullanmadan veya sağlıklı dişleriniz zarar görmeden sabit dişlere sahip olabiliyorsunuz.

Çiğneme fonksiyonunu rahatlıkla yerine getirirken estetik açıdan da görüntünüzün iyileşmesini sağlıyor. Klinik 32 ile siz de eksik dişlerinizin hayatınızı kısıtlamasına izin vermeyin.
Güzel ve etkileyici bir gülüşün şartı sağlıklı dişlerdir!
İmplantlar geleneksel kaplama ve protezlere göre daha iyi konuşma ve çiğneme fonksiyonu sağlarken, yüzünüzde doğal bir görünümü de beraberinde getiriyor.

Operasyon lokal anestezi ile hiçbir ağrı ve rahatsızlık duyulmadan yapılıyor. İmplant uygulanabilmesi için, sağlıklı dişetleri ve implantı destekleyecek yeterli kemik yapısının bulunması şarttır.

Ortalama bir implantın yerleşme süresi 15 dakika sürerken, bu süreye steril şartların sağlanması ve anestezi uygulaması eklendiğinde yaklaşık yarım saati buluyor. Kesinlikle ağrısız ve acısız gerçekleşen bir işlem olmakla beraber, sadece lokal anestezi altında gerçekleştirilebileceği gibi aşırı tedirgin, anksiyetesi yüksek hastalarda sedasyon yardımıyla da gerçekleştirilebilmektedir.

Operasyon sonrası iyileşme yine cerrahi sahanın genişliğine bağlı olarak değişmekle beraber operasyonu yapan cerrahın verdiği ilaçların doğru kullanımı ve operasyon sonrası bakım direktiflerinin uygulanması ile ağrı ve şişlik minimum oluyor.
Siz de herkes gibi sağlıklı dişlere sahip olmak için “Klinik 32” ye gelin!

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.