Kizoa Video Yapma Programı Türkçe Versiyonu ile Yayında

Kizoa Video Yapma Programı
Kizoa Video Yapma Programı
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Kizoa online video ve slayt yapma programı herkese fotoğrafları ile yaratıcılıklarını sergileyebilecekleri kolay ve ücretsiz bir uygulama sunuyor.

Fotoğraf ve videolara özel efektler, müzik ve yazılar ekleyerek slayt gösterileri hazırlayabildiğiniz Kizoa video yapma programı Türkçe dilinde hizmet sunmaya başladı.

Programda yüzlerce efekt, animasyon kullanarak fotoğrafları düzenlemek, profesyonel bir bicimde slayt gösterisine dönüştürmek mümkün. Kullanıcıların hesaplarında bulunan bütün fotoğraf ve videolar ise her türlü kaybolmaya karşı güvence altında tutulmaktadır. Böylelikle Kizoa aynı zamanda online bir veri depolama servisi görevi de görmekte.

Herhangi bir yazılım indirmeye gerek olmayan Kizoa’ya internet bağlantısı olduğu müddetçe her an her yerden ulaşılabilir. Web sayfası ister amatör ister profesyonel herkesin rahatlıkla kullanabileceği kolay bir arayüze sahip. Birkaç ay önce başlayan Türkçe versiyonuna günde ortalama 1000 kullanıcı giriş yapmakta ve hazırladıkları videoları sosyal medya ağları üzerinden veya e-posta yoluyla ücretsiz olarak paylaşmaktalar.

Kizoa’nın Hayat Boyu Premium üyelik servisi ile HD kalitesinde video ve fotoğraf saklayabilme, sınırsız depolama hakkı, DVD’ye yazdırma gibi daha birçok ayrıcalık da sunduğu hizmetler arasında.

KİZOA Hakkında

Kizoa 2007 yılında Paris’te kuruldu. O günden beri alanında ilerlemeye devam ederek Avrupa ve Amerika’da önde gelen video yapma programlarından biri haline geldi. Şu an 8 dilde faaliyet gösteren firma kullanıcılarına yönelik servis kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.