Kizoa Video Yapma Programı Türkçe Versiyonu ile Yayında

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Kizoa online video ve slayt yapma programı herkese fotoğrafları ile yaratıcılıklarını sergileyebilecekleri kolay ve ücretsiz bir uygulama sunuyor.

Fotoğraf ve videolara özel efektler, müzik ve yazılar ekleyerek slayt gösterileri hazırlayabildiğiniz Kizoa video yapma programı Türkçe dilinde hizmet sunmaya başladı.

Programda yüzlerce efekt, animasyon kullanarak fotoğrafları düzenlemek, profesyonel bir bicimde slayt gösterisine dönüştürmek mümkün. Kullanıcıların hesaplarında bulunan bütün fotoğraf ve videolar ise her türlü kaybolmaya karşı güvence altında tutulmaktadır. Böylelikle Kizoa aynı zamanda online bir veri depolama servisi görevi de görmekte.

Herhangi bir yazılım indirmeye gerek olmayan Kizoa’ya internet bağlantısı olduğu müddetçe her an her yerden ulaşılabilir. Web sayfası ister amatör ister profesyonel herkesin rahatlıkla kullanabileceği kolay bir arayüze sahip. Birkaç ay önce başlayan Türkçe versiyonuna günde ortalama 1000 kullanıcı giriş yapmakta ve hazırladıkları videoları sosyal medya ağları üzerinden veya e-posta yoluyla ücretsiz olarak paylaşmaktalar.

Kizoa’nın Hayat Boyu Premium üyelik servisi ile HD kalitesinde video ve fotoğraf saklayabilme, sınırsız depolama hakkı, DVD’ye yazdırma gibi daha birçok ayrıcalık da sunduğu hizmetler arasında.

KİZOA Hakkında

Kizoa 2007 yılında Paris’te kuruldu. O günden beri alanında ilerlemeye devam ederek Avrupa ve Amerika’da önde gelen video yapma programlarından biri haline geldi. Şu an 8 dilde faaliyet gösteren firma kullanıcılarına yönelik servis kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

More from the blog

Enterprise Rent A Car İzmir Araba Kiralama Hizmeti ile Kendinizi Yolculuğun Akışına Bırakın

Bazen bir yolculuğa çıkmak, yolun sizi götürdüğü yere gitmek istersiniz. Bazen de bir tatile çıkmak... Ve bu kez yolunuz İzmir’e düştü. Yolculuğu verimli geçirebilmek, zamanı iyi değerlendirmek...

İdefix indirimleri sayesinde kitap okumak daha hesaplı

Türkiye’de kitap alışverişlerinde en çok tercih edilen platformların başında gelen İdefix indirim ve kampanyalar ile kitap alışverişlerini çok daha ucuza getiriyor.

İşyerlerini Bulmanın Kolay Bir Yolu Var

İş yerlerini Bizpoint'ten bulabilirsiniz. Üstelik bulunduğunuz yere uzaklığını da site üzerinden yaptığınız aramada görebilirsiniz.

Saklama Rehberi

Besinlerin kullanım ömrünü nasıl uzatabileceğinizi biliyor musunuz? Peki ya onları ne kadar uzun bir süre boyunca saklayabileceğinizi? Eğer siz de benim gibiyseniz, birkaç temel...