Kışın En İdeal Ayakkabı Seçimi King Paolo’da

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yağmur ve karın arttığı kış aylarında ayakkabı seçimi de çok büyüm önem arz ediyor. Bir yandan ayakların sıcak kalması gerekirken aşırı sıcaklık da ayaklarda terlemeye ve bakteri oluşumuna neden oluyor. King Paolo, soğuk kış günlerine özel geliştirdiği serisinde, özel klimalı tabanı ile ayak içerisinde biriken nemli havayı dışarı atıyor ve ayakların terlemesini önlüyor!

Kışın soğuk ve nemli havası, ayakkabı seçimlerinde de kaliteli ve sağlıklı ayakkabı kullanımını gerekli kılıyor. Bu dönemde ayak sağlığı için en ideal çözüm ayakları sıcak tutmanın yanı sıra terlemeye de yol açmayan ideal ayakkabı seçimi. Dünyada ve Türkiye’de klimalı ayakkabı üretimi ile ilke imza atan King Paolo, kış aylarında ayakları terletmeden sıcak tutma üzerine çok özel bir sistem geliştirmiş durumda. Ayakkabının tabanında yer alan klima sistemi ile ayakkabı içerisinde biriken nemli hava, özel bir pompa yardımıyla dışarı atılıyor ve ayakların terlemesine engel olunuyor. Bu sayede terlemenin yol açtığı bakteri üremesi ve mantar oluşumu son buluyor ve ayaklarınız rahat ediyor.

Kış aylarında gün boyunca kapalı kalan ayaklarda oluşan terlemeye son!

Su bazlı deriden üretilmiş özel tasarım klimalı King Paolo, içerisinde yer alan pompa sayesinde ayakkabıda oluşan kötü havayı dışarı atıyor. Klimalı King Paolo ile ayaklar terlemeyerek hem sağlıklı hem de sıcacık kalıyor. Klima sistemi, rahat kalıbı ve ayak yapısına uygun tabanı ile ayakkabı giyimini sağlıkla bütünleştiren King Paolo, ayakların nefes almasını sağlayarak mükemmel bir rahatlık sunuyor. Kalitesiyle uzun süre kullanılabilen sağlam King Paolo ayakkabılar, siyah ve kahverengi renklerinin yanı sıra modern çizgileri ile beğeni topluyor. Yuvarlak tabanı ile sağlıklı yürüyüşler için ideal bir seçim olan King Paolo, yumuşak yapısıyla ayak ağrılarını azaltıyor.

Sağlığına önem veren ve kaliteden ödün vermeyen herkesin favorisi, bu kış da King Paolo olacak.   www.kingpaolo.com.tr
Ürünler için tavsiye edilen satış fiyatı; 139 – 189 TL’dır.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.