Kış Evleri Teması ile Eviniz Hep Sıcak Kalsın…

Kış Evleri Teması ile Eviniz Hep Sıcak Kalsın…
Kış Evleri Teması ile Eviniz Hep Sıcak Kalsın…
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Bu soğuk ve karlı kış günlerinde yapılacak en iyi şey herhalde evde oturmak… Özellikle trafik yoğunluğunun çok olduğu büyük metropollerde, bir de kar yağınca bir yerden başka bir yere gitmek adeta işkenceye dönüşüyor. Akşamları evde oturup, dinleyeceğiniz güzel bir müzik ve bir kupa kahve eşliğinde karın yağışını seyretmek, hatta bir de kitap okumak ise, paha biçilemez bir güzellik olsa gerek…

Kış denince akla gelen, kar taneleri, bembeyaz karla kaplı sokaklar, çatılar, çam ağaçları ve kozalaklar geliyor. Yani aslında kışın rengi beyaz olduğu kadar koyu yeşil ve biraz da kahverengi. Her ne kadar soğuk olsa da, kışın romantik bir de havası var. Yanan bir şömine, evin çeşitli yerlerine serpiştirilmiş mumlar, yumuşak bir lambader ışığı ve tabii ki arka planda çalan Vivaldi Dört Mevsim Keman Konçertosu’ndan Kış Teması… Dışarıda yağan kar, sanki bütün kirleri kapatıyor ve bizim içimizde de bembeyaz sayfalar açtırıyor.

Kış temasının hissettirdiği tüm bu güzellikleri, evinizde de kullanmaya, evinizi kış evleri teması ile döşemeye ne dersiniz?

Altıncı Cadde, mimar ve tasarımcılar tarafından hazırlanan özel konseptlerle, üyelerine trend ürünler sunuyor. 2012 yılında ev-tekstil, dekorasyon, aksesuar, elektronik ev aletleri ve mobilya ürünlerini indirimli satmak amacıyla bir “Doğan Online” iştiraki olarak kurulmuş olan site, bugün iki tanesi İstanbul’da ve iki tanesi de Bodrum’da olmak üzere toplam dört mağazasıyla fiziksel olarak da satış yapıyor. Diğer kurucu ortaklar ise Elif Dürüst ve Başak İlhan.

Altıncı Cadde’deki ürünler, A ve B grubu segmentine hitap ediyor. Hedef kitlelerini ise; evine önem veren, tarzını evinin dekorasyonuna da yansıtmak isteyen herkes olarak belirlemişler. Amaçları; müşterilerinin kendilerinden satın aldıkları ürünlerle, evlerinde keyifli vakit geçirmelerini sağlamak.

Altincicadde.com ‘da kış evleri temasında, kışı yansıtan ürünler olarak insanın içini ısıtan ürünler seçilmiş. Kış temasına uygun renklerde koltuk şalları, sıcacık triko veya pamuk battaniyeler, mumlar, şömine aksesuarları ve yumuşacık yastıklar bu ürünler arasında dikkat çekiyor. Ancak en güzelleri; bütün ailenin sığabileceği büyüklükte L kanepeler ve rengarenk ikili veya tekli koltuklar.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.