Kırmızı ruj beyaz tenlilerde bir başka duruyor

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Her kadının makyaj çantasında mutlaka bir kırmızı ruju vardır. İddialı bir makyaj yapmak istediğimizde ilk tercih kırmızı rujdan yana olur.

Başkasında görüp beğendiğiniz kırmızı ruj acaba size de yakışacak mı?

Kırmızı ruj beyaz tenli kadınlarda daha gösterişli ve çekici durur. Beyaz ve kırmızı zıt renkler olduğu için beyaz tenliler kırmızı ruju daha iyi taşırlar. Özellikle beyaz tenli olup saç rengi siyah olan kadınlarda kırmızı rujun koyu tonları harikalar yaratır.

Esmer kadınlar ise kırmızının açık tonlarını kullanarak görünümlerini yumuşatmalılar. Ayrıca kırmızı ruj kullanıldığında göz makyajının hafif olmasına da dikkat edilmelidir.

Giydiğiniz elbiseye de uyum sağlaması gerekli

Genelde kadınlar siyah bir elbise giydiklerinde kırmızı ruju tercih ediyorlar. Siyah bir elbiseyle kırmızı ruj kullanacaksanız elbisenizin boyuna dikkat etmelisiniz. Boyu uzun olan siyah elbiseyle kırmızı ruj hoş durabilir ve ayrı bir hava katar. Ama kısa siyah elbise giyecekseniz kırmızı ruju tercih etmemelisiniz. Çünkü basit bir görünüme sebep olabilir.

Kırmızı ruj
Kırmızı ruj

 

Kadinvekadin.net

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.