KING PAOLO’dan Kadınlar Günü’ne Özel Ayakkabılar

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dünyanın ve Türkiye’nin öncü klimalı ayakkabı markası King Paolo, Kadınlar Günü’ne özel ürünlerini, yaşam kalitesini yükseltmeyi seven kadınların beğenisine sunuyor.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınların kendini özel hissedebileceği ürünleri sunan King Paolo, ayakkabı seçerken rahatlık kriterini göz önünde bulunduran kadınların bir numaralı tercihi. Ayakkabının kadınların dünyasında bambaşka bir yeri olduğu bilinciyle yola çıkan King Paolo, alışverişlerinde ayak sağlığını düşünen kadınların yaşam tarzına ve kıyafet seçimlerine uygun ürünler sunuyor.

En son teknolojiyi kullanarak ürettiği ayakkabılarıyla dikkat çeken King Paolo, kadınların yoğun iş temposunda günün yorgunluğunu yaşamamaları için en rahat seçenekleri üretiyor. Ayrıca, ayak ağrısı çeken ve ayak şekil bozukluğuna sahip kişiler tarafından da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kadınların Ayakkabı Tutkusu Canlanıyor

Doktor tavsiyeli, özel sistemi sayesinde hava sirkülâsyonunu sağlayarak ayağın nefes almasını sağlayan King Paolo ayakkabılar, kadınların büyük tutkusu ayakkabı hastalığına geniş ürün gamı ve sağladığı rahatlıkla çözüm buluyor. Türkiye genelindeki 300’ü aşkın bayi ağıyla kolaylıkla ulaşabileceğiniz King Paolo kadın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde satış noktalarında sahiplerini bekliyor olacak.

Günün bütün yorgunluğunu üstlenen ayaklarınız King Paolo ile nefes alsın!

King Paolo ayakkabılarını; Türkiye’de 200’ü aşkın King Paolo bayisi ile Ayakkabı Dünyası, Gencallar, Huzur ve M Store Zincir mağazalarından temin edebilirsiniz.

Ürünler için tavsite edilen satış fiyatı 139.99 Lira’dır.

More from the blog

Dalkılıç Spor’da Dikkat Çeken Adidas Spor Ayakkabı Modelleri

Dünyaca ünlü ayakkabı markaları arasında adını sıklıkla duyduğumuz Adidas spor ayakkabı konusunda geçmişten günümüze pek çok modeliyle akıllarda yer edinmiştir.

Topuklu Ayakkabı Stilleri

Bu yıl ki topuklu ayakkabı seçenekleri arasında her kadın kendi kişisel zevklerine bağlı kalarak bir seçim yapma şansını bulabilir.

Yeni Trend: Kırmızı Ayakkabı Modelleri

Trendleri takip eden değerli bayanlar için yeni sezon seçeneği kırmızı ayakkabı modelleri olarak dikkat çekecek. Türkiye genelinde modaya karşı eğilimin ciddi anlamda artması ile...

Diz Üstü Çizmeler Trendi Belirleyici Hale Geldi

Son dönemde moda trendleri ile alakalı olarak ön plana çıkan diz üstü çizme modelleri, kendine has tasarımı ve renkli seçenekleri ile çok geniş bir kesimi...