King Paolo’dan Dünya Diyabet Günü’ne özel yüzde 20 indirim!

King Paolo diyabet ayakkabı
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ayakkabı sektöründe ilklerin markası King Paolo, 14 Kasım Dünya Diyabet Günü’nde diyabet hastalarına özel yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor.

King Paolo diyabet ayakkabı

14 Kasım Dünya Diyabet Günü’nde King Paolo mağazaları ve bayilerine diyabet raporu ile gelen tüm diyabet hastalarına, yüzde 20 indirim fırsatı King Paolo’da!

Diyabet hastalarının ayaklarında görülen hassasiyet, ayaklarda kolaylıkla yara açılmasına neden olarak, ayak sağlığına daha fazla özen gösterilmesini gerekli kılıyor. Ayak sağlığına uygun ayakkabı çeşitleri ile ön plana çıkan King Paolo ise 14 Kasım Diyabet Günü’nde diyabet ayakkabı serisini yüzde 20 indirimle satışa sunuyor. 14 Kasım Dünya Diyabet Günü’nde King Paolo mağazaları ve bayilerine raporu ile gelen tüm diyabet hastalarına yüzde 20 indirim fırsatı uygulanacak.

King Paolo,“14 Kasım Dünya Diyabet Günü”nde de diyabet hastalarının yanında!    

Sağlıklı ayakkabı alanında yatırımlarını hız kesmeden sürdüren King Paolo, doktor tavsiyeli, su bazlı deriden oluşan klima sistemli “Diyabet ayakkabı serisi” ile şeker hastalarının yaşamını kolaylaştırıyor.

King Paolo’nun dünyada ve Türkiye’de ilk olma ayrıcalığı taşıyan klimalı ayakkabı tasarımı, ayaklarda terlemenin önüne geçiyor. Ayakkabının tabanında bulunan pompa ile ayakkabı içerisinde kalan hava her adımda dışarı atılarak, ayaklarda oluşabilecek mantar hastalığına karşı da güvenilir bir kullanım sunuyor. Yüzde 100 doğal deriden oluşan klimalı ayakkabılar, diyabet hastaları için önem taşıyan düzensiz basınç dağılımı nedeniyle görülen nasır oluşumunu engelleyerek, yara açılmasını önlüyor. Geniş burunlu ve ortopedik yapısıyla yürüyüşü kolaylaştıran King Paolo, şeker hastalarının hassas ayaklarını sağlıkla buluşturuyor.

King Paolo sunduğu sağlıklı ürünlerle  “14 Kasım Dünya Diyabet Günü”nde de diyabet hastalarının yanında.

Ürünler için tavsiye edilen satış fiyatı 129 – 149 Lira’dır.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.