KING PAOLO İLE RAHAT ADIMLAR

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

king_paolo
Ayakkabı giyimini şıklık ve sağlıkla bütünleştirerek yeniden yorumlayan King Paolo, yaz aylarında da erkeklerin birinci tercihi. Klima sistemli ve yüzde 100 deriden üretilen yapısıyla King Paolo, ilgi çekici modelleriyle de göz dolduruyor.

Spor modellerin ağırlık kazandığı King Paolo erkek ayakkabı serisinde, klasik ayakkabı tercih edenler için farklı modeller de yer alıyor. Rahat tabanı ile dikkat çeken King Paolo ile yürüyüşler artık hiç yorucu olmayacak. Tüm ayakkabı modelleri klima sistemli King Paolo, vücutta biriken statik elektriği topraklama yoluyla vücuttan atmaya yardımcı olan “Deşarj” ayakkabı grubuyla da öne çıkıyor.

Bağcıklı ve bantlı modelleriyle öne çıkan King Paolo koleksiyonunda erkekler zevklerine uygun model bulmakta zorlanmayacak.

King Paolo ayakkabılarını; Türkiye’de 300’ü aşkın King Paolo bayisi ile Ayakkabı Dünyası, Gencallar, Huzur, Erbil Süel ve M Store zincir mağazalarından temin edebilirsiniz.

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.