Kınalı Ada, Ege Kıyılarından Görünür Mü?

Yegane Meyhane
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Yegane Meyhane

Şaşkınbakkal’ın yemek ve eğlenceye son noktayı koyan mekânı Yegâne Meyhane, kat kat eğlence sunuyor. Yegâne Meyhane, Sangria ve Yegâne Lounge olarak 3 katta hizmet veren mekânda Yegâne Lounge, heyecan verici manzarası eşliğinde lezzete bir de buluş katıyor.

Yazlık yerlerden aşina olduğumuz küçük, samimi ve lezzetli rıhtım restoranlarına benzeyen havasıyla Yegâne Lounge, adımınızı attığınız ilk andan itibaren, kendinizi Ege’nin sahil kasabalarından birinde hissetmenize neden oluyor. Mekân huzurlu ferahlığının yanı sıra samimiyeti ve lezzetiyle de dost sofralarına ev sahipliği yapıyor.

Lezzetli yemekleri tadıp, sohbetinizi içkinizle şenlendirirken hissettiğiniz atmosfer akıllara aynı düşünceyi getiriyor. “Karşımda Kınalı Ada, aklımda Ege…”

Aynı anda yüz kişiyi ağırlayabilen Yegâne Lounge’un menüsündeki balık yemekleri, iştah açıcı mezeleri ve ambiyansının yanına bir de şahane bir buluş ekliyor: “Kabuklu Arabası.”

Kabuklu Arabası

Akşam servisi ile tekerlekleri yavaş yavaş dönmeye başlayan Kabuklu Arabası’nda, seçtiğiniz deniz ürünleri yanı başınızda pişiriliyor. Mavi Yengeç’ten Sübye’ye, Deniz Tarağı’ndan, Karides’e kadar bilcümle deniz ürünü, kendini lezzetin ısıyla birlikteliğine bırakıyor. Yegâne Lounge’da tadabileceğiniz, deniz ürünleri makarnası, et ve balık çeşitlerinin yanı sıra, Kabuklu Arabası ile siz de kendi maceraperest kombinasyonlarını yaratabiliyorsunuz.

Kalbiniz Ege’de Kalmasın

Yegane Lounge, siz nostaljik pop ve yunan müzikleri eşliğinde şarkı tutarken, kulağınıza hep aynı cümleyi fısıldıyor: “Kalbiniz Ege’de Kalmasın…”

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.