Kim Kardashian Stili Mercek Altında

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Attığı her adım yakından takip edilen ve giydikleri ile kısa sürede trend olan Kim Kardashian, yıllar içinde stilinde küçük değişiklikler yaptı. Bu değişikliğin en büyüğü ise anne olduktan sonraki dönemde başladı.

Kızı North West’i geçtiğimiz yıl dünyaya getiren Kim, artık daha ılımlı kıyafetler giyiyor. Katıldığı davetlerde cüretkârlığını her zaman gösteren TV yıldızı, sokak stilinde daha basic parçalar kullanıyor. Ancak Kim, kendinde ne kadar değişiklik yaparsa yapsın vazgeçemediği tek bir şey var: Yüksek topuklular! Tam bir stiletto aşığı olan Kim, bant detaylı platformları ve ucu açık bottieleri de sıklıkla kullanıyor.

Blazer tutkusunu daha çok günlük stilinde kullanan Kim, yırtık boy friend jeanlerini basic tişörtlerle tamamlıyor. Etek ve elbiselerde ise midi(orta) boyları tercih ediyor. Sezonun popüler trendi crop top bluzları kalem etekle kombinleyen Kim, kıvrımlı vücut hatlarını ortaya çıkarmaya da bayılıyor.

Kim’in değişen stilini görmek için galerimize tıklayın ve en beğendiğiniz kıyafeti yorumlayın!

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.