Kim Kardashian ‘moda felaketi’ mi?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kim Kardashian her giydiği ve her yaptığıyla olay olmaya devam ediyor. İngiliz basınında bu kez ‘moda felaketi’ olarak anıldı.

Kendine yakışanı bulmak konusunda bu zamana kadar hep takdir toplayan ünlü televizyon yıldızı,hamileliğinden beri bu yeteneğini kaybetmiş gibi görünüyor. Önce yılan derisi peplum pantolonuyla, ardından patlayacakmış gibi duran deri eteğiyle eleştirilen Kim Kardashian şimi de göğüsleriyle konuşuluyor.

‘Kim sütyen giymeği unutmuş’ başlıklarıyla İngiliz basınına yansıyan Kardashian’ın görüntüleri bu kez kalçalarıyla değil, göğüsleriyle kendinden söz ettiriyor.

“Hamimlelik zor bir durum, vücudunda birçok değişiklik oluyor” şeklinde açıklama yapan Kardashian, spor yapmaması konusunda uyarılmasına rağmen sporu tamamen bırakmadığını söylüyor.

Bizse Kim Kardashian’ı hala Fransız dergisine verdiği büyüleğici pozlarla hatırlamak istiyoruz.

Kim Kardashian galerisi için tıklayın!

 

Kim Kardashian
Kim Kardashian

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.