Kim Kardashian Göz Makyajı Nasıl Yapılır

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Dumanlı ve çarpıcı gözlerin sırrı…Sosyetik güzel Kim Kardashian göz makyajı nasıl yapılıyor?

Gündemden hiç düşünmeyen Kim Kardashian, yaptığı makyajlarla özellikle de göz makyajıyla oldukça ilgi çekiyor. Dolgun kirpikler ve belirgin gözlerinin sırrı aslında birkaç makyaj hilesinden gizli. İşte Kim Kardashian göz makyajı yapım aşamaları…

kim-kardashian-makyaji-4

Göz makyajına başlamadan önce bir makyaj altı bazı uygulamakta fayda var. Hem makyaj daha uzun süre kalıyor hem de far ile vermek istediğiniz renk tam tutuyor.
Göz makyajında toprak tonları ve gri renkleri kullanmayı seviyor Kardashian. Siz de bu renklerden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

kim-kardashian-makyaji-2

Seçtiğiniz rengi uygulamadan önce krem ya da bej renkli bir farı göz kapağınızın katlanma noktasını biraz geçecek şekilde sürün. Daha sonra seçtiğiniz farı gözünüzün katlanma noktasının hemen altına kadar çok hafif şekilde dağıtın.

kim-kardashian-makyaji-3

En son siyah ya da füme renkli bir farı sadece gözünüzün katlanma noktasına sürün. En son karıştırma fırçası ile iyice dağıtın.

kim-kardashian-makyaji-5

İnce ama kuyruklu bir eyeliner da Kardashian’ın alameti fırkası sayılabilir. Siyah bir eyeliner ile ince ve kuyruklu bir eyeliner çekin.

kim-kardashian-makyaji

Alt kirpik diplerinize de orta ton olarak kullandığınız fardan ince bir çizgi halinde sürün.

kim-kardashian-makyaji-7

Gözlerinizin içine siyah bir kalem çektikten sonra en az 2 kat rimel sürmeyi unutmayın hem alt hem de üst kirpiklerinize. Kirpiklerinizin kısa ve seyrekse takma kirpik de kullanabilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.