Kim Kardashian gece makyajı nasıl yapılır?

Kim Kardashian
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Büyüleyici bir gece makyajı için Kim Kardashian’dan ilham alıyoruz ve bilmeniz gereken ayrıntıları açıklıyoruz.

Gündüz makyajının sadeliği, geceleri yerini daha göz alıcı, daha dikkat çekici bir ışıltıya bırakır. Gece dışarı çıktığınızda, uygulayabileceğiniz makyaj önerileriyle etrafınızdakilerin bakışlarını üzerinize çekeceksiniz.

Hacimli saçlarınız, gri ve füme tonlardaki dumanlı makyajınzı pembe renklerde ki rujlarla kullanabilir, sevimli ve seksi bir tarz yaratabilirsiniz. Bu tarz bir makyajla gece kulübüne veya bir arkadaşınızın doğum gününe rahatlıkla gidebilirsiniz.

Kim Kardashian
Kim Kardashian

İri bukleli saçlarınız, gözünüzün üzerine çektiğiniz kalın eyeliner ve dudak çerçevesi verilerek kalınlaştırılmış dudaklarınıza sürdüğünüz kırmızı rujunuzla, yakın bir arkadaşınızın düğününe veya nikahına katılabilirsiniz.

Kim Kardashian
Kim Kardashian

Erkek arkadaşınızla, gece sinemaya giderken, düz fönlü saçlarınız, ten rengi rujunuz ve ‘Kleopatra’ tarzında yapılmış göz makyajınızla büyüleyebilirsiniz.

Kim Kardashian
Kim Kardashian

Takacağınız abartılı takma kirpiklerle ve dalgalı saçlarınızla kıyafet partisinin en dikkat çekici kadını olabilirsiniz. Kirpikleriniz abartılı olacağı için, rujunuzu açık ve parlak tonlarda tercih etmelisiniz.

Kim Kardashian
Kim Kardashian

Özenle kıvrılmış ve taranmış uzun kirpikler, siyah göz kalemiyle gözün sınırları içerisinde çizilmiş göz makyajınız ve doğal renklerde süreceğiniz rujunuzla iş yemeğine çıkabilirsiniz.

Kim Kardashian
Kim Kardashian

Gri ve füme tonlarında ince olarak çekilmiş göz makyajınız, şeftali tonlarında sürdüğünüz allık ve rujunuzla, erkek arkadaşınızla güzel bir restoranda yemeğe çıkabilirsiniz.

Kim Kardashian
Kim Kardashian

 

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.