Kim Kardashian, Diyet Sırlarını Açıkladı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hamileliğin ardından, Kim Kardashian kısa sürede formuna kavuşmuş görünüyor. Kim Kardashian, diyetinin sırlarını kısa ve öz bir şekilde açıklıyor.

kardashian-1

Sabah saat 6, ilk sırlar

İlk uyandığında yanında Kanye West oluyormuş (doğal olarak). Beraber koşuya çıkma teklifi de ondan geliyormuş. Koşarken klasik parçaları ve R&B tercih ediyor. Koşu süresini 90 dakika olarak belirlemiş. Koşarken genelde yanında Kanye West de bulunuyor. Sonrasında güç antrenmanı yapıyormuş. Büyük bir gym fanı olan Kardashian bu konuda oldukça titiz. Ne olursa olsun, egzersizlerini ihmal etmiyor. Daha sonrasında North ile ilgileniyor. Bu onu oldukça mutlu ediyor.

 

kardashian-2

Gün içerisinde

Yediklerinin her daim sağlıklı şeyler olduğundan emin. Şefleri sabah eve geliyor ve ünlü çifte sağlıklı bir kahvaltı hazırlıyor. Aynı zamanda, gün içerisindeki yemeklerini de o planlıyor. 10 güne bir yediklerinin planını değiştiriyor. Öğünlerinde bol protein ve sebze var. Tonlarca karbonhidrat almaktan oldukça kaçınıyor. Kahvaltıda yumurta, protein dolu içecekler ve yulaf ezmesi tercih ediyor. Öğle yemeğini saat 1’de, akşam yemeğini ise saat 7’de yiyor. Her iki öğünde de balık ve tavuk tercih ediyor. Yanında da mutlaka sebze tüketiyormuş. Az karbonhidrat ve çok protein dengesine inanıyor. Tatlı ile arası hiç yok. Asla tatlı yemiyor.

 

1349367770_kim-kardashian-zoom

Atıştırma zamanlarında

Atıştırmalık olarak fındık ezmesi tercih ediyor. Eskiden tam bir buzlu çay tutkunuyken, bu alışkanlığından vazgeçmek zorunda kalmış. Bu yüzden haftada sadece bir kez buzlu çay içiyormuş. Arada da dondurma tüketiyormuş.

Women’s Health Türkiye

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.