Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Siyah bizi olduğumuzdan zayıf gösteriyor diye baştan aşağı siyah mı giymeliyiz? Tabii ki hayır? İşte kilolu kadınlar için şıklık kuralları!

Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli?

Büyük beden kadınları daha ince gösterecek birçok stil kuralı ve tüyosu bulabiliriz fakat bu kuralların ve tavsiyelerin hepsine uymaya çalışırken elinizde geniş bir kıyafet yelpazesi kalmıyor.

En iyi şekilde görünmek için uğraşırken bir anda alışıldık seçimlerinizi değiştirebilir ve ufak farklılıklarla hem kendiniz hem de dolabınızdaki kıyafetler hakkında daha olumlu düşünmeye başlayabilirsiniz.

Büyük beden şıklık kurallarından bazılarını çiğneyerek kendinize özgü muhteşem stilinizi yaratmaya hazır olun! Modanın bizlere sunduğu sınırsız olanaktan yararlanın ve sıkıcı kombinlere elveda deyin!

İşte kilolu kadınlar için dolaplarını özgürleştiren stil önerileri!

 

47340Siyah ince gösterir

Siyah ince gösteren bir renk olduğu için dolabınızı baştan sona simsiyah kıyafetlerle doldurmanıza gerek yok. Çikolata kahvesi ve lacivert de aynı inceltici etkiye sahip ve bu renkler daha çeşitli stiller yaratmanıza olanak sağlar.

Eğer koyu renkli bir alt giyiyorsanız üst kısmınızda renkli bir bluz tercih edebilirsiniz. çok açık renklere yönelmeseniz de giysilerinize renkli dokunuşlar eklemekten korkmayın.

 

 

 

 

 

 

 

1
2
3
4
5
6
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.