Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Siyah bizi olduğumuzdan zayıf gösteriyor diye baştan aşağı siyah mı giymeliyiz? Tabii ki hayır? İşte kilolu kadınlar için şıklık kuralları!

Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli?

Büyük beden kadınları daha ince gösterecek birçok stil kuralı ve tüyosu bulabiliriz fakat bu kuralların ve tavsiyelerin hepsine uymaya çalışırken elinizde geniş bir kıyafet yelpazesi kalmıyor.

En iyi şekilde görünmek için uğraşırken bir anda alışıldık seçimlerinizi değiştirebilir ve ufak farklılıklarla hem kendiniz hem de dolabınızdaki kıyafetler hakkında daha olumlu düşünmeye başlayabilirsiniz.

Büyük beden şıklık kurallarından bazılarını çiğneyerek kendinize özgü muhteşem stilinizi yaratmaya hazır olun! Modanın bizlere sunduğu sınırsız olanaktan yararlanın ve sıkıcı kombinlere elveda deyin!

İşte kilolu kadınlar için dolaplarını özgürleştiren stil önerileri!

 

47340Siyah ince gösterir

Siyah ince gösteren bir renk olduğu için dolabınızı baştan sona simsiyah kıyafetlerle doldurmanıza gerek yok. Çikolata kahvesi ve lacivert de aynı inceltici etkiye sahip ve bu renkler daha çeşitli stiller yaratmanıza olanak sağlar.

Eğer koyu renkli bir alt giyiyorsanız üst kısmınızda renkli bir bluz tercih edebilirsiniz. çok açık renklere yönelmeseniz de giysilerinize renkli dokunuşlar eklemekten korkmayın.

 

 

 

 

 

 

 

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.