Kilolarınızı dövüş sporlarıyla verin

Kilolarınızı dövüş sporlarıyla verin
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Kim demiş dövüş sporları yalnızca erkekler için diye! Hem tüm stresinizi atacak hem de zayıflatacak bir önerimiz var.

Adriana Lima’nın formunu boksa borçlu olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Öyleyse dövüş sporlarını daha yakından tanımakta fayda var. Özellikle 50 dakikada 500 kalori yaktıran bir spor varsa…

Dövüş sporlarıyla kilo verin

Dünyaca ünlü eğitmenler birkaç dövüş sporunu karıştırarak yeni yöntemler buluyor ve bunlarla pek çok insanı zayıflatmayı başarıyor. Victoria’s Secret’in seksi melekleri de böyle form tutuyor.

Bodycombat

Yüksek tempolu bu egzersiz brogramı hem beli inceltiyor, hem de kısa sürede fit bir vücuda kavuşmayı vaad ediyor.

Bodycombat
Bodycombat

Bodycombat, vücudumuzun denge ve kordinasyon temelini oluşturan kas sisteminin çalışmasını sağlıyor.

Taichi, karate ve kickbox’ın birleşmesiyle oluşan bodycombat, yaklaşık 50 dakikada 500 kalori yakmanızı sağlıyor.

20-30 dakika ısındıktan sonra, farklı stretching tekniğiyle vücut esnetiliyor. Tekme ve yumruk hareketlerinden oluşan body combat, kardiyo açısından yüksek bir egzersiz programıdır.

Tae Bo

1990’lı yıllarda Tekvando pratisyeni Billy Blanks tarafından geliştirilen Tae Bo, ayak ve bacak hareketlerine ağırlık veren bir egzersiz sistemidir.

Fitness ile bilikte harika bir vücuda sahip olmanızı sağlayacak olan Tae Bo, savunma teknikleri ve boksun birarada kulllanılması ile oluşuyor.

10 dakika ısınma ile başlanılan dersler, ilk etap için 20 dakikayı geçmemeli. Saatte yaklaşık 600 ile 800 kalori yaktıran bu egzersizler, kan dolaşımını da hızlandırıyor.

Tae Bo
Tae Bo

Kickbox

Sıkı kalçalara kavuşmayı amaçlayan kadınlar Kickbox yaparak bu hayallerini gerçekleştirebilirler. Kickbox, ayrıca vücudu en hızlı şekillendiren sporlardan da biri olma ünvanını taşıyor. Aynı zamanda Victoria’s Secret’ın melekleri bu dövüş sanatı ile form tutuyor.

Kickbox bir saatte 650 kalori yakabilme imkanı sunuyor. Kareografik egzersizlerle bütün stresinizi atacaksınız.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.