Kilo vermek için yemeniz gereken 10 yiyecek

Kilo vermek için yemeniz gereken 10 yiyecek
Kilo vermek için yemeniz gereken 10 yiyecek
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Aç kalarak kilo vermeyi unutun! Bu yiyecekleri yiyerek hem sağlıklı kalıp hem de kalıcı bir şekilde zayıflayacaksınız. Kilo vermek için yardımcı olan bu yiyecekler ile kısa zamanda kalıcı olarak zayıflayabilirsiniz.

Saatlerce aç kalarak yapılan diyetler hiç sağlıklı değil. Çünkü tüm gün aç kalarak zayıflamaya çalıştığınızda vücudunuz yağ yakmak yerine depolar. Bedeniniz kıtlık durumuna geçtiğini düşünerek yakması gereken yağ ve şeker gibi maddeleri idareli kullanmaya yani saklamaya çalışır. Oysaki zayıflatan yiyecekleri tüketerek kısa sürede kalıcı bir şekilde zayıflayabilirsiniz. Tüm gün aç kalıyor ve kilo veremiyorum diye yakınıyorsanız doğru besinleri tüketmiyorsunuz demektir. Öğün atlamadan zayıflamaya yardımcı yiyecekleri tüketirseniz istediğiniz kıyafetin içine girmek artık hayal olmayacak.

İşte kilo vermek için yemenizgereken 10 yiyecek:

Sebze zinde kalmanızı sağlar

Birçok insan sebze tüketmekten haz etmez. Ancak kilo vermeye giden yolda sebze çok önemli. Çünkü sebzeler hem lifli olduklarından tok tutuyor hem de içersindeki vitamin ve mineraller sayesinde zinde olmanızı sağlıyor.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Bilimselliği kanıtlanmış 6 Göbek Eritme Yöntemi

Pişmiş sebze sevmeyenler için en güzel yol etin yanında salata tüketmek ya da ızgara şeklinde tüketmek.

kilo-vermek-icin-tavuk-ve-hindi

Zayıflamak için tavuk ve hindi doğru tercih

Et yemeği sevenler için en doğru seçim yağsız beyaz et. Ancak tavuk ya da hindi yerken derisini tüketmeyin. Hindi ve tavuğu birçok şekilde pişirebilir ve lezzetli bir tarif bulabilirsiniz. Ancak yağ, krema ve sos kullanmamaya dikkat etmelisiniz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz:  Göbek eritme hareketleri (4 Haftalık Antrenman)

Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.