Kaybedenler Kulübü 2 Vizyon Tarihi Belli Oldu

tarafından
460
Kaybedenler Kulübü 2 Vizyon Tarihi Belli Oldu
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Son dönemde sosyal medya üzerinde konuşulan ve kısa zaman içerisinde trend olan Kaybedenler Kulübü 2 filmi ile alakalı olarak detaylar resmi ağızlardan açıklanmaya başladı. İlk olarak Tolga Örnek imzası ile 2011 yılında çekilen ve ciddi anlamda ilgi gören filmin ikincisi ile alakalı olarak süreç tüm hızı ile başladı.

Kaybedenler Kulübü 2 vizyon tarihi hakkında sinema sitelerinde de resmi açıklamalar yer almaya başladı. İlk seride Nejat İşler, Yiğit Özşener, Ahu Türkpençe ve Rıza Kocaoğlu gibi isimlerin yer aldığı film, uzun süre vizyonda kalmış ve insanların beğenisini kazanmıştı. Şimdi ise ikinci filmi ile yeniden vizyona giriyor.

Kaybedenler Kulübü 2 Vizyon Tarihi Kesinleşti

Vizyonda özellikle son dönemde meydana gelen gelişmeler zaten birçok yönetmenide ciddi anlamda harekete geçirdi. Kaybedenler Kulübü 2, 16 Mart 2018 tarihinde resmen sinema perdesinde sizlerle birlikte olacak ve ciddi anlamda geniş bir kitleye hitap edecek. Film ile alakalı olarak detaylar henüz bizler ile paylaşılmadı ve tam anlamı ile bir muamma.

Yönetmen koltuğunda bu filmde Mehmet Ada Öztekin yer alacak. Başrollerde ise yine ilk filmin başrollerini paylaşan Nejat İşler ve Yiğit Özşener isimleri de bir araya gelecek. Kadın başrollerde kimin olacağı yine merak konusu olan sorulardan birisi. Yakında yayınlanacak olan fragmanı ile tüm detayları görebilme şansına sahip olacağız.