Karındaki yağları eritmek mümkün!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Düz bir karın için 6 altın kural!

Birçoğumuzun hayali olan dümdüz bir karın, aslında hiç de ulaşılmaz değil. Tek yapmamız gereken biraz efor sarf etmek.

Beslenme alışkanlığında bazı değişiklikler yaparak ve bir takım egzersizlere yer vererek hayalimize kavuşmamız mümkün!

Bunun için, ünlülerin beslenme koçu Valérie Orsoni size altın değerinde öğütler sunuyor.

Detoks etkili yiyeceklere öncelik tanıyın!

Elma, enginar, kuru erik gibi yiyecekler sindirimi kolaylaştırıyor ve vücudun atıklardan arınmasını sağlıyor. Aynı zamanda lif zengini yiyecekler ve badem, fındık gibi protein içeren kuruyemişler bağırsakların çalışmasına yardımcı oluyor.

Bununla birlikte, hayvansal yağlardan, kızartmalardan ve beyaz ekmek gibi işlenmiş ürünlerden kaçınmak gerekiyor.

Detoks etkili yiyecekleri ve faydalarını görmek için tıklayın!

Doğru nefes almayı öğrenin!

Doğru nefes almak hazmı kolaylaştırıyor, stresi uzaklaştırıyor ve karın kaslarının güçlenmesine yardımcı oluyor.

Yoga, nefes alışlarınızı düzene sokmanızı sağlıyor. 2-3 dakikalık nefes egzersizleri bir süre sonra farkı hissetmenizi sağlayacak.

Düzenli olarak uygulayacağınız sportif bir aktivite edinin!

Spor, kalori yaktırdığı gibi şişkinliğinde yok olmasını sağlıyor. Yağlardan kurtulmak için her gün mutlaka en az yarım saat spor yapmak gerekiyor. Yürüyüş, bisiklet, yüzme gibi kardiyo egzersizleri tercih etmek avantaj sağlıyor.

Her gün bir buçuk litre su için!

Su içmek kilo vermeye yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda toksinlerden arındırıyor ve lenf sistemine fayda sağlıyor. Suyla birlikte yeşil çay da yağlardan kurtulmak için önemli yer tutuyor.

Unutmamanız gerekir ki, alkol yağların karın bölgesinde toplanmasına, gazlı içeceklerse karnınızın şişmesine neden oluyor.

 

Pilateste V pozisyonuna yoğunlaşın!

Pilateste V pozisyonu, evinizde kolayca yapabileceğiniz ve karın bölgeniz için etkili bir egzersiz! Fotoğrafta gördüğünüz gibi gövdenizle bacaklarınız arasında V açısı yaratın. Karın kaslarınızı iyice sıkın ve dayanabildiğiniz kadar dayanın. Ardından yavaşça bırakın. Pozisyonu 3 kez tekrarlayın.

Hulahop çevirin!

Kolay gibi görünmesi sizi yanıltmasın, aslında son derece sabır gerektiren ama bir o kadar etkili bir egzersiz. Karın ve yan bölgeye yerleşmiş yağlardan kurtulmak ve belinizi inceltmek için bire bir. Üstelik yaparken eğleneceksiniz de!

36640

 

More from the blog

Jel Tırnağın Artıları Ve Eksileri Nelerdir?

Jel tırnak son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bir tırnak uygulaması işlemidir. Ellerin bakımlı ve bir o kadar hoş görünmesine neden olan en önemli...

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Hasar görmüş cilt ve yaralar için Galebe Onarıcı Krem

Üstün AR-GE gücü ile yeniliklerin öncüsü Uraw, Galebe Onarıcı Kremin özelleştirilmiş formülü ile hasar görmüş cilt ve yaralara çözüm olmaya hazır.  Vücudumuzdaki en büyük organ...

Kore Kozmetik Ürünleri Nelerdir?

Kore kozmetik ürünleri ilk olarak Güney Kore kadınlarının, ardından da tüm dünya kadınlarının memnuniyet duyarak kullandıkları cilt bakım güzellik ürünleridir. Pürüzsüz ve parlak ciltleri...