Karaca 2012-2013 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Çift Geyik Karaca’nın siyaset ve iş dünyasının beğenisine sunduğu ve sıradşı klasiklerin yer aldığı 2012-2013 Sonbahar – Kış Koleksiyonu, Londra’nın meşhur kış bahçelerinden Regent’s Park’ta hazırlandı.

 • Geçmişi 1800’lü yıllara dayanan, ziyaretçilerine renk, doku ve koku itibariyle büyülü bir atmosfer sunan parkın 400 çeşitgülleri, kreasyondaki bazı parçalar için ilham kaynağı oldu. Muhteşem şehirden de esinlenen tasarımcılar, Sonbahar Kış 2012-2013 yeni erkek koleksiyonu için bir imaj ve renk hazinesi oluşturdu.

  Takım elbisede siyah ve lacivert renklerinin dışında bir de kendinden desenli kumaşlar kullanıldı. Takım elbise giyerek hem rahat hem şık olmak isteyenler için likralı kumaşlartercih edildi. Ünlü kumaş markası Cerruti’nin kumaşları da bu yeni koleksiyonla birlikte kulanılmaya başlandı.

  Gömleklerde ise flanel ve kadife detayları yeralıyor.Ceketlere ayakkabılarda olan deriden, ayakkabılara ise ceketlerde olan kumaştan parça konuldu. Böylece flanel kumaşlarla ayakkabı, kemer ve ceketler kombinlendi.Kapitoneler astarlarda ve deri ceketlerde kullanıldı. Yıkamalı ceketler koleksiyona dahil edildi.

  Çift Geyik Karaca’nın bayan koleksiyonunda mavi, mor, kırmızı renkleri ön planda. Manto grubunda üst kalitede kumaşlar kullanıldı. Koleksiyonda flanel elbise ve ceketler, trikolar, pançolar, renkli pantolonlar ve trençkotlar da var.

  Gençlik markası Toss’ta indigo, kırmızı, mor, hardal, turuncu renkler öne çıkıyor. Ceket, triko, gömlek, pantolon ve ayakkabı gibi ürünlerin iç kısımlarında kırmızı veya turuncu gül motifleri kullanıldı. Trikolarda daha kalın ve renkli örgüler yapıldı. Koleksiyonda 4 cepli safari ceketler var. Toss’un triko, ceket ve gömleklerinde patchwork kullanıldı. Mesela bir gömleğin sağ bölümünü farklı, sol bölümünün farklı, arka bölümü de daha başka kumaşlardan oluştu. Kot pantolon giymek isteyip de rahatlığından ödün vermek istemeyenler için jean görünümlü flanel kumaştan pantolonlar üretildi.

  Total look konsepti; erkek ve bayan gardrobundaki her parçaya işliyor, elbiseler, trikolar, gömlekler, ceketler, pantolonlar, montlar, paltolar, aksesuarlar her türlü ihtiyaç doğrultusunda, erkeği ve bayanı keskin bir zevk ile giydirirken, sahip olduğu logosundaki aidiyetle, metropoliten bir stile sahip olarak aslında kişiye kendi hayatında bir baş kahraman olma gururunu yaşatıyor.

  Bu sezon için Çift Geyik Karaca canlı ve şevk dolu bir kış koleksiyonu sunuyor. Modellerle beraber, en son renk trendleriyle ve kullanılan yüksek kumaş kalitesiyle domine edilen bir kreasyon. Kumaşların doğal iplik içerikleri, kadife, saf vergine yün, flanelli yün, pamuk ve birinci kalite visconlarla bezenerek kreasyondaki parçalara hem göze hem de hisse hitap eden göz alıcı bir güzelliği yüklüyor. Müşterilere maksimum konfor ve fiti sağlayacak şekilde koleksiyon özenle oluşturuldu. Askılı ürünleri tamamlayan aksesuar seçimi aynı zamanda Karaca markasını diğerlerinden ayıracak ve kendi karakterini taşıyacak şekilde dizayn edildi.

   

  Kaynak:milliyet.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.