Kanserin Kaynağı Radyasyona Çözüm!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

GİLBO Dış Ticaret’in getirmiş olduğu mucize bilimsel Japon ürün Pulse Clean, 21. yüzyılın belki de en çok korkulan hastalığı kanseri önleme noktasında en öne çıkan ürünlerin başında gelmekte. Yapılan bilgilendirmeler sonunda artık yediğimiz içtiğimiz her şeyin kansere sebep olma ihtimalini sorgular hale geldik. Kullandığımız teknolojik aletler de yaydıkları elektromanyetik radyasyonla kanser riski oluşturuyorlar. Pulse Clean ürünleri yaydıkları eksi Hydroxyl iyonlarıyla hücre içi faaliyetleri düzenliyor ve kanseri önlemede en önde gelen ürünlerin başında geliyor.

Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Tübitak’tan raporları olan Japon ürün Pulse Clean, Japonya’da yapılmış onlarca testi ve raporuyla dikkatleri üzerine toplamış durumda. Dünyanın en önemli tıbbi araştırmalar indeksi PUBMED’e girmiş akademik çalışmalar, Pulse Clean’in kullandığı teknolojinin sağlığa olan etkileri konusunda dikkat çeken sonuçlar ortaya koyuyor. Turmalin bazlı eksi Hydroxyl iyonları yayan Pulse Clean’in teknolojisi bir çok hastalığın tedavisinde ve kansere sebep olan bir çok etkiden korunmada etkili sonuçlar veriyor.

Pulse Clean teknolojik ürünlerin üzerine yapıştırılaraktan kullanılan teknolojik bir ürün. Pulse Clean şimdi de içme suyu zenginleştiren ve tarımsal faaliyetlerde kalite artıran granüllü modelini piyasaya sürdü. Cep telefonlarının, bilgisayarların, klima, mikrodalga ve televizyonların yaydıkları radyasyona karşı bilimsel bir çözüm getiren Pulse Clean, artık içme suyunda ve tarımsal faaliyetlerde de kullanılmaya başlandı. Granül Pulse Clean, sulama tanklarına eklenerek, suyun PH değerlerini ve kalitesini en verimli ve sağlıklı hale getirerek, verimliliği artırıyor. Daha sağlıklı ve daha verimli tarımı tamamıyla organik olarak yapmak, artık Pulse Clean ile mümkün.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.