Kalori yakan en eğlenceli yöntemler!

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Kalori yakan besin ve egzersizlerden sıkıldıysanız sizi az da olsa rahatlatmak için, birkaç yüz kalori yakmak için en eğlenceli yöntemleri araştırdık. Kalori yakmak aslında o kadar da zor değil!

Bisiklete Binin!
Yaz aylarına girdik! Bu güzel havalarda bisiklete binerek geçireceğiniz 15 eğlenceli dakika ile tam tamına 102 kalori kaybedebilirsiniz.

Ayakta Durun!
Birisini beklemek çok can sıkıcı bir olay bunu biliyoruz ancak bu durumdan kendimize bir fayda da çıkarabiliriz. Yapılan araştırmalara göre birini ayakta durarak beklerken oturarak beklediğinizden %33 daha fazla kalori yakarsınız. Üstelik bekleme sırasında volta atar gibi gezinirseniz bu oran çok daha yukarılara taşınır.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Bilimselliği kanıtlanmış 6 Göbek Eritme Yöntemi

Kahkaha Atmaktan çekinmeyin!

Yapılan araştırmalar gösterdi ki attığınız her kahkaha dakikada yaklaşık 1,5 kalori yakıyor.

Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

More from the blog

XL-S Ürünleri ve Taylan Kümeli’nin Programı ile Bir Dönüşüm Hikayesi

                                              Kendisini ve...

Diyet Nedir? Diyetin Faydaları Nelerdir? En Hızlı Zayıflatan Diyetler

Obezite, çağımızın en bulaşıcı hastalıklarından birisi ve tek çözümü şüphesiz ki diyet. Siz değerli okuyucularımıza diyet ile alakalı olarak en kapsamlı bilgileri sunmak istiyoruz.

Protein Diyeti Nedir? Protein Diyeti ile Hızlı ve Sağlıklı Zayıflama

Ülkemizde ki kadınların da son dönemde sıklık ile kullandıkları protein diyeti ile 3 günde 3 kilo vermek mümkün hale geliyor. Ülkemizde özellikle obezite oranları...

Soğan Kürü Nedir? Faydaları Nelerdir? Soğan Kürü ile Zayıflama

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun her fırsatta üzerinde durduğu seçeneklerden birisi olan soğan kürü hakkında bilgiler sunacağız. Bildiğimiz gibi vücudumuzun ihtiyaç duyduğu birçok farklı vitamin...