Kalori yakan en eğlenceli yöntemler!

Kalori yakan besin ve egzersizlerden sıkıldıysanız sizi az da olsa rahatlatmak için, birkaç yüz kalori yakmak için en eğlenceli yöntemleri araştırdık. Kalori yakmak aslında o kadar da zor değil!

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Kalori yakan besin ve egzersizlerden sıkıldıysanız sizi az da olsa rahatlatmak için, birkaç yüz kalori yakmak için en eğlenceli yöntemleri araştırdık. Kalori yakmak aslında o kadar da zor değil!

Bisiklete Binin!
Yaz aylarına girdik! Bu güzel havalarda bisiklete binerek geçireceğiniz 15 eğlenceli dakika ile tam tamına 102 kalori kaybedebilirsiniz.

Ayakta Durun!
Birisini beklemek çok can sıkıcı bir olay bunu biliyoruz ancak bu durumdan kendimize bir fayda da çıkarabiliriz. Yapılan araştırmalara göre birini ayakta durarak beklerken oturarak beklediğinizden %33 daha fazla kalori yakarsınız. Üstelik bekleme sırasında volta atar gibi gezinirseniz bu oran çok daha yukarılara taşınır.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Bilimselliği kanıtlanmış 6 Göbek Eritme Yöntemi

Kahkaha Atmaktan çekinmeyin!

Yapılan araştırmalar gösterdi ki attığınız her kahkaha dakikada yaklaşık 1,5 kalori yakıyor.

Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

1
2
3
4
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.