Kalçanızı Çalıştırın

“Kadınlar bazı şeyleri saklamakta çok başarılı” diyor Elsa Pataky . “Ama vücudunu saklamaktansa, onu çalıştırmaya başla!”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

1Pataky veya J. Lo duruşuna özeniyor musun? Elsa, “Eğer sıkı çalışırsan yalnızca 30 dakikaya ihtiyacın var. Ama iyi odaklanmalısın. Kalçanı çalıştırdığında ona odaklan ve nasıl hareket ettiğini düşün. Bu, daha sıkı çalışmana yardım eder” diyor. Antrenörü Fernando Sartorius, bunu “aklı vücutla birleştirmek” olarak tanımlıyor: “Böyle yapmak, çalıştırdığın kasın potansiyelini arttırmana yardımcı olur.”

Elsa’nın yaptığı sırt ve kalça egzersizlerini antrenöründen öğrendik. Kendi ‘kırmızı halı’ görüntünü yakalamak için bu egzersizleri haftada iki kez, iki veya üç set hâlinde yap. (En iyi sonuç için buna haftada iki gün kardiyo intervalleri de ekle.) Sartorius, Elsa’nın kalça kaslarını hedeflemek için eliptik bisikletin eğimini yüksekte tutuyor ve 45-60 saniyelik aktif dinlenmenin takip ettiği 30 saniyelik beş interval yaptırıyor. (Örneğin aralarda sprint yaparak koşu veya yürüyüş.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.