Kalça ve basenler nasıl eritilir?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kolay yoldan kilo verdiren diyetler, genellikle sıkı kurallar içeren kısa dönemli diyetlerdir, istediğiniz sonucu vermez.

Bu diyetleri uygulayan birçok insanın sıkça yaşadığı 1 diğer problem de, başarılı 1 şekilde incelme konusundaki becerinize olan güveninizi yitirmenize neden olmalarıdır. Özellikle basen, kalçalardan kilo vermek isteyenler kesinlikle hızlı, kolay diyetleri denememeli..

NE YAPMALISINIZ? 

Kilo verme hızı, miktarı konusunda gerçekçi olun. Mümkün olandan fazlasını beklemek, sizi başarısızlığa iter. Gerçekçi hedeflerinize ulaşmak için yaşam tarzınızda yapacağınız değişikliklerse, hedeflerinize güvenli , emin adımlarla ulaşmanızı sağlar.

Diyet yaparken, dengeli 1 şekilde beslenmeniz, vücudunuzu, zihninizi, sağlıklı, aktif tutmak kalmak için gereken gıdaları aldığınıza inandırır. Düzenli öğünler, sevdiğiniz besinlerden tüketeceğiniz ufak porsiyonlar da tatmin olmanızı sağlar.

Sağlıklı 1 beslenme şekli, aynı zamanda kalp hastalıkları, bazı kanser tipleri, şeker hastalığı, katarakt, akciğer bozuklukları risklerini de azaltır.

Günde 500 kalori almanız gerekiyor. Yarım kilo vücut yağının içerdiği enerji miktarı 35OO kaloridir. Bu durumda, haftada yarım kilo verebilmek için, günde 5OO kalori daha az almanız gerekmektedir. Bunu başarmanın en iyi yolu da, daha az kalori almak için ufak tefek değişiklikler yapmak ve daha hareketli olmaktır. Örneğin; 1 bar çikolata yerine bir adet muz yemeniz 150, standart mayonezli lahana salatasını diyet mayonezli yemeniz 240 kalori kazandırır. Buna 15’er dakikalık 2 kısa yürüyüşü de eklerseniz, 540 kalori daha az almış olursunuz.

Kilo vermenin tek bir doğru yolu yok. Önemli olansa, bunu sağlıklı ve gerçekçi yollardan başarmak. Böylece kilo verirken, ihtiyacınız olan besleyenleri alabilir, kendinize daha olumlu yaklaşabilir, hayatınızı aynen yaşamaya devam edebilirsiniz. Bu, aynı zamanda kilonuzu korumaya yarayacak yeni beceri , tutumlar geliştirmenizi de sağlar.

(VİDEO) Ebru Şallı Plates basen eritme

(VİDEO) Göbek Eritme Hareketleri-Karın ve Basen Eriten Zayıflama Egzersizleri-Bel İnceltme

(VİDEO) Basen ve Kalça Eritme Egzersizleri Zayıflama Koçu Fırat Çakır

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.