Kalça ve basenler nasıl eritilir?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kolay yoldan kilo verdiren diyetler, genellikle sıkı kurallar içeren kısa dönemli diyetlerdir, istediğiniz sonucu vermez.

Bu diyetleri uygulayan birçok insanın sıkça yaşadığı 1 diğer problem de, başarılı 1 şekilde incelme konusundaki becerinize olan güveninizi yitirmenize neden olmalarıdır. Özellikle basen, kalçalardan kilo vermek isteyenler kesinlikle hızlı, kolay diyetleri denememeli..

NE YAPMALISINIZ? 

Kilo verme hızı, miktarı konusunda gerçekçi olun. Mümkün olandan fazlasını beklemek, sizi başarısızlığa iter. Gerçekçi hedeflerinize ulaşmak için yaşam tarzınızda yapacağınız değişikliklerse, hedeflerinize güvenli , emin adımlarla ulaşmanızı sağlar.

Diyet yaparken, dengeli 1 şekilde beslenmeniz, vücudunuzu, zihninizi, sağlıklı, aktif tutmak kalmak için gereken gıdaları aldığınıza inandırır. Düzenli öğünler, sevdiğiniz besinlerden tüketeceğiniz ufak porsiyonlar da tatmin olmanızı sağlar.

Sağlıklı 1 beslenme şekli, aynı zamanda kalp hastalıkları, bazı kanser tipleri, şeker hastalığı, katarakt, akciğer bozuklukları risklerini de azaltır.

Günde 500 kalori almanız gerekiyor. Yarım kilo vücut yağının içerdiği enerji miktarı 35OO kaloridir. Bu durumda, haftada yarım kilo verebilmek için, günde 5OO kalori daha az almanız gerekmektedir. Bunu başarmanın en iyi yolu da, daha az kalori almak için ufak tefek değişiklikler yapmak ve daha hareketli olmaktır. Örneğin; 1 bar çikolata yerine bir adet muz yemeniz 150, standart mayonezli lahana salatasını diyet mayonezli yemeniz 240 kalori kazandırır. Buna 15’er dakikalık 2 kısa yürüyüşü de eklerseniz, 540 kalori daha az almış olursunuz.

Kilo vermenin tek bir doğru yolu yok. Önemli olansa, bunu sağlıklı ve gerçekçi yollardan başarmak. Böylece kilo verirken, ihtiyacınız olan besleyenleri alabilir, kendinize daha olumlu yaklaşabilir, hayatınızı aynen yaşamaya devam edebilirsiniz. Bu, aynı zamanda kilonuzu korumaya yarayacak yeni beceri , tutumlar geliştirmenizi de sağlar.

(VİDEO) Ebru Şallı Plates basen eritme

(VİDEO) Göbek Eritme Hareketleri-Karın ve Basen Eriten Zayıflama Egzersizleri-Bel İnceltme

(VİDEO) Basen ve Kalça Eritme Egzersizleri Zayıflama Koçu Fırat Çakır

More from the blog

Jel Tırnağın Artıları Ve Eksileri Nelerdir?

Jel tırnak son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bir tırnak uygulaması işlemidir. Ellerin bakımlı ve bir o kadar hoş görünmesine neden olan en önemli...

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Hasar görmüş cilt ve yaralar için Galebe Onarıcı Krem

Üstün AR-GE gücü ile yeniliklerin öncüsü Uraw, Galebe Onarıcı Kremin özelleştirilmiş formülü ile hasar görmüş cilt ve yaralara çözüm olmaya hazır.  Vücudumuzdaki en büyük organ...

Kore Kozmetik Ürünleri Nelerdir?

Kore kozmetik ürünleri ilk olarak Güney Kore kadınlarının, ardından da tüm dünya kadınlarının memnuniyet duyarak kullandıkları cilt bakım güzellik ürünleridir. Pürüzsüz ve parlak ciltleri...