Kalça kaldırma estetiği ile Brezilyalı kadınlar gibi görünün

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Gazetelerde, ekranlarda ve dergilerde gördüğünüz ve erkekler gibi kadınlarında hayranlıkla baktığı şekilli kalçalara sahip olmak her kadının hayali dersek yalan söylemiş sayılmayız.

Özellikle de Brezilya kadınlarda olan Latin kalçalara… Daha önce yayınladığımız Brezilya kalçası isteyenlere özel egzersizler ve Popo kaldırma hareketleri başlıklı yazılarımızda yer alan egzersizleri yapmaya üşenen veya bunun için sabredemeyen kadınlar Beyonce ya da Kim Kardashian kalçası yaptırmak için estetik cerrahlara koşuyor.

Kalça kaldırma estetiği ile ilgili olarak Op.Dr. Fatih Dağdelen yaptığı açıklamada ” Latin kalçalara sahip olmak artık çok kolay, üstelik aynı gün içinde işe bile dönebiliyorsunuz.” dedi.

Kalça kaldırma ameliyatı için ülkemizi ziyaret eden turist sayısının oldukça fazla olduğunu belirten Op.Dr. Fatih Dağdelen,  duruma göre liposuction, yağ enjeksiyonu ya da popo implantı uygulamasıyla kalçalara heykel gibi şekil verilebildiğini söyledi.

Kalça kaldırma yöntemleri

Kalçadan yağ alınarak kalça kaldırma

Liposculpturing adı verilen bu yöntem ile kalça aynı bir heykel gibi düzeltilip yeniden şekillendirilebiliyor. Kalçadaki fazla yağlar alınıp eksik tarafa aktarılıyor.

Vücudun başka bölgesinden yağ alınarak kalça kaldırma

Kalçada transfer edilecek kadar yağ yoksa karın bölgesi ya da başka bölgedeki fazla yağ alınıyor. Üstelik aynı gün içinde işe bile dönülüyor.

Dolgu maddeleri kullanılarak kalça kaldırma

Liposuction yaptırmak istemeyip sadece kalça estetiği yaptıracak olanlara uygulanıyor. Dolgu maddeleri kullanılarak kalça şekillendirilebiliyor.

Kalçayı kaldırma ameliyatı yaparak kalça kaldırma

Eğer kalçada çok fazla sarkma varsa popo germe işlemi yapıldıktan sonra kalça dolgunlaştırılıyor.

İmplantla popoyu büyüterek popo kaldırma

Poposunun küçük olduğundan şikayet edenlerin kalçasına ise ameliyatla implant yerleştiriliyor. Özellikle düz poposu olanlar ve arkaya doğru çıkıntısı olmayan kadınlar için bu yöntem daha uygun. Popo implantı, meme implantına göre daha sert, oturup kalkarken asla bir şey olmuyor. Ve iyileşme süresi 1 haftayı geçmiyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.