Kakao yağı selülitleri yok ediyor

Yaz aylarında bronzlaşmak için kullanılan kakao yağı aynı zamanda çatlaklara ve selülitlere de iyi geliyor.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Şifalı bitkiler satıcısı Alaattin Güler, kakao yağının bronzlaşmaya birebir olduğunu belirterek ‘ Kakao yağı bronzlaşmaya yarar. Kakao yağı doğum öncesi ve doğum sonrasında oluşan selülitleri yok eden bir yağdır’ dedi.

Yağ içerisinde herhangi bir katkı maddesinin bulunmadığını söyleyen Güler ‘Özellikle yaz aylarında kullanılıyor. Kadınlar daha çok ilgileniyor. Bu yağ istile yolu ile elde edilen bir yağdır. Katı ve sıvı haldedir. Katı olanı saf kakao yağıdır. İçerisine herhangi bir şey katılıp kullanılmaz. Katkısız olan bir yağımızdır. Katı olan kakao yağının fiyatı 150 liraya kadar çıkarken, sıvı olan yağımız 9 ile 10 TL arasında piyasa da satılıyor. Sağlık açısından herhangi zararı olmaz. Bronzlaşmaya birebir, çatlak ve yanıkları onarıcı özelliğe sahiptir ‘diye konuştu.

Çörek otu yağında şifa var

Güler, kakao yağına özellikle gurbetçilerin ilgi gösterdiğini belirterek, ‘Ayrıca istile yolu ve soğuk pres yoluyla elde edilen yağlarımız mevcuttur. Gurbetçilerimiz kakao yağını toplu halde alıyor. Özellikle de kantaron yağını alırlar. Çörek otu yağı alınır. Çörek otunun romatizmalı ağrılara, bel ağrılarına iyi geldiğini söyleyebiliriz’ dedi.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.