Kakao yağı selülitleri yok ediyor

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Şifalı bitkiler satıcısı Alaattin Güler, kakao yağının bronzlaşmaya birebir olduğunu belirterek ‘ Kakao yağı bronzlaşmaya yarar. Kakao yağı doğum öncesi ve doğum sonrasında oluşan selülitleri yok eden bir yağdır’ dedi.

Yağ içerisinde herhangi bir katkı maddesinin bulunmadığını söyleyen Güler ‘Özellikle yaz aylarında kullanılıyor. Kadınlar daha çok ilgileniyor. Bu yağ istile yolu ile elde edilen bir yağdır. Katı ve sıvı haldedir. Katı olanı saf kakao yağıdır. İçerisine herhangi bir şey katılıp kullanılmaz. Katkısız olan bir yağımızdır. Katı olan kakao yağının fiyatı 150 liraya kadar çıkarken, sıvı olan yağımız 9 ile 10 TL arasında piyasa da satılıyor. Sağlık açısından herhangi zararı olmaz. Bronzlaşmaya birebir, çatlak ve yanıkları onarıcı özelliğe sahiptir ‘diye konuştu.

Çörek otu yağında şifa var

Güler, kakao yağına özellikle gurbetçilerin ilgi gösterdiğini belirterek, ‘Ayrıca istile yolu ve soğuk pres yoluyla elde edilen yağlarımız mevcuttur. Gurbetçilerimiz kakao yağını toplu halde alıyor. Özellikle de kantaron yağını alırlar. Çörek otu yağı alınır. Çörek otunun romatizmalı ağrılara, bel ağrılarına iyi geldiğini söyleyebiliriz’ dedi.

More from the blog

Türk kadını kaş ve kirpik güzelliğine önem veriyor

Türk kadınları makyaj ürünlerinde Avrupalı kadınların ruj tutkusunun aksine, dudaklarını değil gözlerini vurgulayacak uygulamaları tercih ediyor.

İksir Güzellik: Sağlık ve Kişisel Bakım Ürünleri Online Satış Sitesi

İksir Güzellik, dünyaca ünlü 100’den fazla kişisel bakım ve güzellik markasını piyasa fiyatından çok daha uygun fiyatlarla sunuyor.

Ev Kadınları Şimdi de Kalıcı Makyaj Eğitimlerine de El Attı

Ev kadınları için yeni bir istihdam alanı daha doğuyor. Evden çalışarak kendilerine yeni gelir kapıları açan girişimci ev hanımları kazançlarından ve çalışma şekillerinden son derce memnunlar.

Güzellik Koçunuz Netmoda Videolar

En yeni saç ve makyaj önerileri ve uygulaması için danışacağınız en uygun adres Netmoda videolar