Kahverengiye En Uygun Kombinler

Kahverengi Kombin
Kahverengi Kombin
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Doğallığın ve toprağın rengi kahverengi; ciddiyet, sosyal uyum, dostluğun sembolüdür. Kahverengi uyumlu kullanılmadığı durumlarda soluk itici bir görünüm vermek olası. Peki kahverengi nelerle kombin edilir nelerle edilmez?

kahverengi-kombin-4

Sade bir kombin için en uygun renkleriniz ekru ve krem olmalıdır. Kahve etek üzerine ekru bir bluz ve ya kahve bir bluz üzerine krem bir şal kombinlemesi sadeliğin yanında size naif bir görünüm verecektir. Sade kombinlerde özellikle aksesuarlar büyük önem taşır.  İnci küpeler, az taşlı kolye, gösterişten yoksun minik dokunuşlarla daha hoş görünebilirsiniz. Sade kombinlerde dikkat etmeniz gereken bir ayrıntı daha var ki birçoğumuz bu hataya düşmekte. Kombinlenme yaparken her şeyi birbirine uydurma çabasıdır. Marka bir kazak renk uyumunu sağlamak adına basit bir görünüme neden olabilir burada önemli olan sade görünüm aynı tonu kullanarak uyum yakalamak değildir. Küçük detay geçişlerle rengin belirli tonlarını kullanmaktır. Birebir renk uyumu yerine küçük renk tonlarını kullanmalısınız.

kahverengi-kombin-2

Canlı bir görünüm vermek için kışın sıcak renklerini yani turkuvaz,hardal,ve turuncu ile hareketlilik sağlanabilir. Birden çok renk kullanacaksanız karışıklığa izin vermeden en çok üç rengin bir tanesini küçük detaylara bırakmak diğer iki rengi ise ana renk olarak kullanmak akıllıca olacaktır. Zıt renklerin kullanılması karmaşadan çok cool görünmenizin anahtarıdır. Kıyafeti tamamlayan ayakkabı seçimi de kahverengi kombinlerde önemlidir. Özellikle kış aylarında açık renk giyilemeyeceğinden kahvenin çeşitli tonları ya da taba renk ayakkabı tamamlayıcılarınız arasında olmalıdır. Aksesuar olarak çok da abartıya kaçmadan büyük küpe ve ya iri taşlı bir yüzük gibi tek aksesuar kullanımı yapabilirsiniz.

kahverengi-kombin

Kahverenginin uyum sağladığı ve son zamanların trendi bordo, asker yeşili ve pudra pembe. Tonlaması iyi seçilmiş kahverengi bir bluz, kaban, etek ile inanılmaz tarz duran bu kombini özellikle mevsim geçişlerinde tercih edebilrsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.