Kahverengiye En Uygun Kombinler

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Doğallığın ve toprağın rengi kahverengi; ciddiyet, sosyal uyum, dostluğun sembolüdür. Kahverengi uyumlu kullanılmadığı durumlarda soluk itici bir görünüm vermek olası. Peki kahverengi nelerle kombin edilir nelerle edilmez?

kahverengi-kombin-4

Sade bir kombin için en uygun renkleriniz ekru ve krem olmalıdır. Kahve etek üzerine ekru bir bluz ve ya kahve bir bluz üzerine krem bir şal kombinlemesi sadeliğin yanında size naif bir görünüm verecektir. Sade kombinlerde özellikle aksesuarlar büyük önem taşır.  İnci küpeler, az taşlı kolye, gösterişten yoksun minik dokunuşlarla daha hoş görünebilirsiniz. Sade kombinlerde dikkat etmeniz gereken bir ayrıntı daha var ki birçoğumuz bu hataya düşmekte. Kombinlenme yaparken her şeyi birbirine uydurma çabasıdır. Marka bir kazak renk uyumunu sağlamak adına basit bir görünüme neden olabilir burada önemli olan sade görünüm aynı tonu kullanarak uyum yakalamak değildir. Küçük detay geçişlerle rengin belirli tonlarını kullanmaktır. Birebir renk uyumu yerine küçük renk tonlarını kullanmalısınız.

kahverengi-kombin-2

Canlı bir görünüm vermek için kışın sıcak renklerini yani turkuvaz,hardal,ve turuncu ile hareketlilik sağlanabilir. Birden çok renk kullanacaksanız karışıklığa izin vermeden en çok üç rengin bir tanesini küçük detaylara bırakmak diğer iki rengi ise ana renk olarak kullanmak akıllıca olacaktır. Zıt renklerin kullanılması karmaşadan çok cool görünmenizin anahtarıdır. Kıyafeti tamamlayan ayakkabı seçimi de kahverengi kombinlerde önemlidir. Özellikle kış aylarında açık renk giyilemeyeceğinden kahvenin çeşitli tonları ya da taba renk ayakkabı tamamlayıcılarınız arasında olmalıdır. Aksesuar olarak çok da abartıya kaçmadan büyük küpe ve ya iri taşlı bir yüzük gibi tek aksesuar kullanımı yapabilirsiniz.

kahverengi-kombin

Kahverenginin uyum sağladığı ve son zamanların trendi bordo, asker yeşili ve pudra pembe. Tonlaması iyi seçilmiş kahverengi bir bluz, kaban, etek ile inanılmaz tarz duran bu kombini özellikle mevsim geçişlerinde tercih edebilrsiniz.

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.