Kadınları tahrik eden noktalar

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kadınları tahrik eden unsurları bilerek cinsel hayatınızı güçlendirebilirsiniz.

Araştırmaların da ortaya koyduğu gibi, yataktaki mutluluğun ömrü uzattığını, kalbi güçlendirdiğini ve depresyonu azalttığını artık biliyoruz.

Spor salonunda spor yaparken biraz ileride ağırlık çalışan yabancının kaslarından etkilenebilirsiniz. Bir de göz göze geldiğinizde heyecan ikiye katlanır. Bütün bunları başlatan şey ise, ‘tahrik’ denilen heyecan…

Sevişme arzusunun gelmesi için oturup beklemek yerine, istediğiniz her an ve her yerde bunun olmasını nasıl sağlayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kadınları ve erkekleri en çok tetikleyen tahrik unsurlarına çok şaşıracaksınız!

Saçların okşanması

Kadınlar saçlarının okşanmasından tahrik oluyor. Çünkü erkeğin parmaklarının saçlarında dolaşması, en ilkel dürtülerini bile harekete geçiriyor.

Omuzlarara öpücük

Kadınlar boyundan ve omuzlardan başlayan öpüşmeleri tercih ediyor. Çünkü anlık öpücükler kadınları kendilerini güvende hissettiriyor.

Şampuan kokan erkek

Bir erkeğin doğal kokusunu engelleyen güçlü bir parfüm değil, hafif bir sabun tercih ediliyor. Çünkü cinsel çekim ve uyarılmada asıl rolü oynayan bedenden yayılan doğal kimyasallardır.

Spor yapmak

Spor yapmak kan akışını hızlandıran endorfin hormonunun da salgılanmasını sağlar ve beynine daha fazla oksijen gider. Böylece duyular söylenebilir hale gelir.

Kot pantolon giyen erkek

Özellikle bedene güzel oturmuş, karın kaslarını, bacak ve kalçaları ortaya çıkarmış bir jean pantolon kadınlara göre erkeklerde dayanılmaz bir çekicilik yaratıyor.

Maaşların yatırıldığı gün

Kadınlar ve erkekler ellerine para geçtiği günlerde, kendilerine güvendikleri için tahrik olma oranları yükseliyor.

Kadınları tahrik eden noktalar

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.