Kadınları tahrik eden noktalar

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kadınları tahrik eden unsurları bilerek cinsel hayatınızı güçlendirebilirsiniz.

Araştırmaların da ortaya koyduğu gibi, yataktaki mutluluğun ömrü uzattığını, kalbi güçlendirdiğini ve depresyonu azalttığını artık biliyoruz.

Spor salonunda spor yaparken biraz ileride ağırlık çalışan yabancının kaslarından etkilenebilirsiniz. Bir de göz göze geldiğinizde heyecan ikiye katlanır. Bütün bunları başlatan şey ise, ‘tahrik’ denilen heyecan…

Sevişme arzusunun gelmesi için oturup beklemek yerine, istediğiniz her an ve her yerde bunun olmasını nasıl sağlayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kadınları ve erkekleri en çok tetikleyen tahrik unsurlarına çok şaşıracaksınız!

Saçların okşanması

Kadınlar saçlarının okşanmasından tahrik oluyor. Çünkü erkeğin parmaklarının saçlarında dolaşması, en ilkel dürtülerini bile harekete geçiriyor.

Omuzlarara öpücük

Kadınlar boyundan ve omuzlardan başlayan öpüşmeleri tercih ediyor. Çünkü anlık öpücükler kadınları kendilerini güvende hissettiriyor.

Şampuan kokan erkek

Bir erkeğin doğal kokusunu engelleyen güçlü bir parfüm değil, hafif bir sabun tercih ediliyor. Çünkü cinsel çekim ve uyarılmada asıl rolü oynayan bedenden yayılan doğal kimyasallardır.

Spor yapmak

Spor yapmak kan akışını hızlandıran endorfin hormonunun da salgılanmasını sağlar ve beynine daha fazla oksijen gider. Böylece duyular söylenebilir hale gelir.

Kot pantolon giyen erkek

Özellikle bedene güzel oturmuş, karın kaslarını, bacak ve kalçaları ortaya çıkarmış bir jean pantolon kadınlara göre erkeklerde dayanılmaz bir çekicilik yaratıyor.

Maaşların yatırıldığı gün

Kadınlar ve erkekler ellerine para geçtiği günlerde, kendilerine güvendikleri için tahrik olma oranları yükseliyor.

Kadınları tahrik eden noktalar

More from the blog

Nikah Memurunu Düğün Salonuna Çağırmak Trend Oldu

Son dönemde özellikle ülkemizde hayatını birleştiren insanların rakamsal artışı çok ciddi anlamda dikkat çekti. Nikat organizasyonları, zamanla daha farklı hallere büründü ve internet ortamında ki...

Cinsel İlişki Ne Sıklıkla Olmalı?

Çiftlerin en çok sordukları sorulardan birisi. Cinsel ilişki ne sıklıkla olmalı? Bu sorunun yanıtı aslında kişiden kişiye çeşitli etkenler dikkate alınarak verilebilir. Ancak genel itibari...

Evlilik Yolunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutlu evlilik, her zaman için karşılıklı anlayış, sevgi ve sadakatin korunması ile ortaya çıkan çok önemli bir detay.

Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları

Bugün ki yazı dizimizde sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere aldatıldığınızı anlamanın en kesin yolları hakkında bilgi vereceğiz.