Kadınları seksi gösteren makyaj ve saç modelleri

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kadınları en seksi gösteren saç modelleri ve makyaj tekniklerini inceliyoruz.

2013 ilkbaharında en çok kullanılacak saç modelleri ve makyaj trendlerine ışık tutalım dedik. Moda haftalarında öne çıkan saç ve makyajları günlük hayatımıza nasıl uyarlarız peki? İşte cevabı.

Aydınlık dudaklar

38323

Yeni sezon için Burberry Prorsum tercihi de aydınlık bir yüz canlı dudaklardan yana. Gölgeler ve efektlerle sade dokunuşlarla ve şarap kırmızısı rengiyle buluşuyor.

Burberry makyaj tasarımcısı Wendy Rowe çilek ve koyu kırmızı rengini karıştırıp dudakları daha güçlü ve yumuşak gösteren bir renk ortaya çıkarıyor.

Su dalgaları

38324

Makyajda yoğunluğu dudaklarınıza verdiğinizde diğer bölgelere minimalist dokunuşlar yapılması gerektiğini zaten biliyorsunuz.

Bu noktada daha ılımlı ve gösterişsiz saçları denemek gerek. Orta ve yan kısımlardan attığınız saç tutamlarını hafifçe dalgalandırmak mesela.

Taze yanaklar

Taze yanaklar
Taze yanaklar

Her yaşa ve her ten rengine gidecek bir makyaj. Yeni bir kapatıcıyla, şeftali tonlarındaki allığınızı rahat dokunuşlarla yayın.

Ultra feminen eleganlık Vera Vang defilesinde kullanılan bu teknikle mümkün.

Topuz

Topuz
Topuz

Hafif dağınık bir yarım topuza ne dersiniz? Veya saçlarınızı arkada topladığınız bir güne? Dolce&Gabbana ve Ralp lauren defilelerinde toplu saçlar çok beğenildi.

Buğulu gözler

38327

Ateşli, asi ve seksi gözler herkesin de bildiği gibi buğulu göz makyajıyla mümkün. Klasik buğulu gözlerden söz etmiyoruz.

Gianfrano Ferré defilesinde gördüğümüz gibi metalik tonlarda grafik gölgeleri dokundurun.

Buğulu göz makyajı nasıl yapılır? Tıklayın. 

İpeksi dokunuş

38328

Saçlarınızla gözleriniz rekabet yaşamasını istemiyorsanız ya gözlerinize dikkati çekin ya da saçlarınıza.

Ellie Saab ve Gucci defilelerinde saçlar sıkıca taranmış ve toplu kullanılmıştı. Burada önemli olan kirpikleri öne çıkardığınızda saçlarınızın onu gölgede bırakmasına izin vermemek.

 

More from the blog

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Gelin Makyajı Nasıl Yapılmalıdır?

Gelin adaylarının düğün günü özellikle saç ve makyajlarının en güzel şekilde olmasını ister. Kendilerine ve tarzlarına yakışan bir model seçmeleri için belli kaynaklardan ve kişilerden destek almaktadır....

10 Dakikada Makyaj Nasıl Yapılır?

Hem güzel görünmek isteyip hem de vakti olmayanlara yönelik hızlı ve pratik 10 dakikada makyaj nasıl yapılır? Tüyoları yazının devamında sizler için hazırlandı. Bakımlı görünmek günümüzün olmazsa olmazları...

Argan Yağı Nedir? Saça Faydaları Nelerdir? Saç Bakımı ve Maskesi Tarifi

Saç için ciddi anlamda faydalı olduğu bilinen argan yağı ile alakalı olarak tüm önemli bilgileri enine boyuna sizlere sunacağız. Saç bakımı konusunda daha önceki...