Kadınlar Neden Evlenemiyor?

kadınlar neden evlenemiyor
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Eğer hala neden evlenemediğinizi düşünüyorsanız bu hataları yapıyorsunuz demektir.

Eğer 30 yaşında ve hala bekarsanız o halde bazı hataları devamlı yapıyorsunuz demektir. Womenist olarak neden evlenemediğinizi araştırdık! Merak ediyorsanız okumaya devam edin!

 

Neden Evlenemiyorum?!

İnsan büyüdükçe istekleri ve beklentileri de değişiyor. 18 yaşında aşık olduğunuz biri için “samanlık seyran olur” düşüncesiyle yola çıkabilirsiniz. Fakat yaşınız 28-29 ise bunu düşünmek birazcık zor.

Aslında haklısınız herkes rahat bir evlilik hayali kurar fakat o kadar abartmanıza gerek yok evleneceğiniz insanın hem arabası hem evi hem yazlığı hem yatı hem katı olmayıversin. Yani diyoruz ki, beklentilerinizi yüksek tutmayın!

Sürekli erkekler hakkında kötü düşünmeyi ve negatif yaklaşmayı bırakın. Yaşadığınız bir kaç aşk hayal kırıklığı ile sonlanmış olabilir fakat bu devamlı böyle olacağı anlamına gelmiyor. Onun için her lafın altında farklı anlamlar aramayın. Erkeklerin beyni düz çalışır. “Gel” diyorlarda gelmenizi istediklerinden “Git” diyorlarsa gitmenizi istediklerinden bu kadar basit!

Sevgilinize nasıl davrandığınıza bakın. Ona asker arkaşıymışsınız gibi davranırsanız hayatınız boyunca evlenemezsiniz. Erkek ve kadın ilişkileri aslında çok basittir. Günümüz de her ne kadar erkekler rahat ve samimi kadınlardan hoşlansa da bunun dozunu kaçırmayın. Gerçekten ufak bir şeyden kalbinizin kırılacağını ona gösterin.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.