Kadınlar için vazgeçilmez olan şey: Siyah elbise

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

“Bir kadın, siyah küçük elbise ile asla fazla veya az şık giyinmiş olmaz.” diyen Coco Chanel’den ilham alan Hande Ataizi; şık, elegan ve sofistike tarzını yansıtan 12 zamansız siyah elbisenin yer aldığı BLACK by Hande Ataizi koleksiyonu bir internet sitesinde satışa sunuldu.

Kendi zevkini yansıtan, hem genç hem klasik olarak tanımladığı modellerden oluşan ayakkabı koleksiyonu ile 2013 yılında moda dünyasına giriş yapan Hande Ataizi, şimdi de şık ve elegan tarzını yansıtan BLACK by Hande Ataizi adını verdiği siyah elbise koleksiyonunu modaseverlerin beğenisine sunuyor.

Ani çıkan bir davet ya da iş toplantısı karşısında “ne giyeceğim, nasıl şık olacağım” soruları her kadının kafasını meşgul eder, boş gözlerle gardıropa bakılır.  BLACK by Hande Ataizi koleksiyonu işte tam da bu noktada kadınların yardımına koşarak zamansız, elegan ve erişilebilir fiyatlar ile şık olmanın yolunu açıyor. Hande Ataizi’nin sofistike giyim tarzı bu çok özel 12 elbiseye yansıyor.

Sade ve yalın çizgileri, bir ömür boyu kullanılabilecek kalıpları ile gardıropların vazgeçilmezi haline gelecek BLACK by Hande Ataizi koleksiyonundaki parçaları zarif bir stiletto veya rahat babetlerle tamamlayarak ister gündüz ister gece kullanmak mümkün.

Koleksiyonun tanıtımını da üstelenen Hande Ataizi’ni birbirinden güzel fotoğraflarını fotoğrafçı Hasan Karaarslan çekti. Elbiselerin çarpıcılığını vurgulamak için çekimler siyah-beyaz yapıldı.

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.