Jüpiter Aslan Burcunda

16 Temmuz Jüpiter Aslan Burcuna geçiş yapacak ve bir yıl boyunca bu burçta kalacak.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jüpiter bu ayın 16’sından 2015 Ağustos’una kadar bir yıl boyunca Aslan burcunda olacak. Geçtiği evle ilgili konularda büyüme, canlılık, iyimserlik ve yeni şeyler öğrenme imkanı sağlayacaktır. Yükselen burcunuza göre bu dönemin etkilerine göz atabilirsiniz

KOÇ BURCU 21 MART-21 NİSAN

1-koc_16 Temmuz Jupiter Aslan Burcuna geçiş yapacak ve 1 yıl boyunca bu burçta kalacak; Aşk hayatınızda Keyifli eğlenceli geliştirici bir dönem içerisine gireceksiniz. Uzun zamandır yaşadığınız gerginlikler geride kalacak.Hem aşk hayatınızda hem şans oyunlarında çok şanslı olacaksınız. Çocuk sahibi olan koçlar çocuklarıyla iletişimlerinin en güzel dönemini yaşayabilirler. Çocuk sahibi olmayanlar ise çocuk sahibi olacaklar. Bu süreçte yetenekleriniz daha yaratıcı daha kararlı ve potansiyellerinizde daha şanslı olacaksınız.

18 Temmuzda Venüs Yengeç burcuna geçiyor; Hem evimizde hoş güzel vakitler geçireceğiz hem de ailemizle huzurlu ve sakin bir döneme geçiş yapacağız. Evinizi dekore edebilir pratik çözümler üretebilirsiniz. Sindirim sisteminize de ayrıca dikkat etmemiz gerek bir dönem.

20 Temmuz Satürn Akrep burcunda Düz harekete geçiyor; bu süreçte kişisel dönüşüm, finansal güvence cinsellikle ilgili durumlar konusunda test edileceğiniz ve özellikle fazla sorumluluklar alacağınız bir döneme geçiş yapacaksınız.yaşadığınız bazı konularda krizler ve yüksek değişimler yaşayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.