Jessica Biel’in Pembe Gelinliği

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jessica Biel ve Justin Timberlake geçtiğimiz günlerde sürpriz bir düğünle evlendi. Uzun süredir birlikte olan ve tutkulu bir aşk yaşayan Biel ile Timberlake düğün detaylarını paparazzilerden sır gibi sakladı. Sadece ailelerin ve yakın dostların katıldığı sade bir törenle evlenen çiftin düğün fotoğrafları People dergisinde yayınlandı.

Jessica Biel düğünde gelinlik olarak organza ve tüllerden oluşan pembe bir gelinlik tercih etti. Kırmızı halıda da Giambattista Valli’yi seçen güzel yıldız düğünde de yine aynı tasarımcının gelinliğini giydi.

 

 

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.