Jeniffer Lawrence, Saça Özel Makyaj Modelinde Israrcı

tarafından
510
Jeniffer Lawrence, Saça Özel Makyaj Modelinde Israrcı
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hollywood ve dünya genelinde en güzel kadınlardan birisi olarak kabul edilen Jeniffer Lawrence, kendine has tarzı ve güzelliği ile birlikte herkes için ön planda olan isimler arasında yer alıyor. Genel itibari ile sarı saçlardan asla vazgeçmeyen ve renkli gözleri ile ilgi gören Lawrence, birçok kadının aksine kendini çizgisinden asla vazgeçmeyenlerden.

Saç rengine göre makyaj, her kadının üzerinde durduğu detaylardan birisi değil ancak zaman içerisinde Lawrence, bu anlamda tüm tabuları yıkarak insanların beklentilerini karşılayabilme yolunda ciddi anlamda somut adımlar attı. Güzelliği ve cool görünümü ile çok ciddi anlamda dikkatleri üzerine çekti demek sanıyorum ki yanlış olmaz.

Saça Göre Makyajda En İyisi

Sarı saç rengi zaten genellikle kendisi ile özdeşleşmiş seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Güzelliğini her şekilde ön plana çıkarmayı başaran Lawrence, saç ve yüz şekline göre de en uygun makyaj stilini sorunsuz bir şekilde uygulayabilen nadir kadılardan birisi olarak da yine dikkatleri üzerine çekiyor diyebiliriz sanırım.

1# Çok Tonlu Saç Rengine Çok Tonlu Makyaj

Saç renkleri üzerinde birçok farklı tonu barındırabilir. Hal böyle olunca çok tonlu saçlar için yüz genelinde de yine birçok farklı renk tonu kullanılabilir. Bu da yüzün saçlar ile birlikte çok daha fazla ön plana çıkmasına yardımcı olabilir.

2# Düz Renklerde Biraz Daha Grafiksel İlerlemek

Lawrence, evet çoğu zaman gölgeli sarı renk kullanabilmekte. Ancak genel itibari ile düz sarı renk saçları tercih ettiğinde makyaj tekniği olarak biraz daha grafiksele kaçıyor. Çok daha dolgun, az renk kullanımı ancak daha fazla makyaj malzemesi tüketimi bu noktada ünlü ismin yüzünü her şekilde ön plana çıkarıyor.

3# Dağınık Saçlarda Sadelik

Çoğu zaman daha salaş bir görünüm elde edebilmek için dağınık saçları tercih eden ve bu anlamda ön plana çıkan Lawrence, herkes için ideal seçeneklerden birisi oldu. Lawrence, saçlarını dağınık topladığında biraz daha plastik makyaj üzerine eğilim gösterse de sadelik ön planda. Cilt rengi kesinlikle değiştirilmiyor.

4# Uzun Saçlarda Minimalist Hareket

Bir dönemin gençlik dizilerinde ki kadın oyuncular gibi. Bunların içerisinde çok fazla isim inceleyebiliyoruz. Genç ve daha şirin bir görünüm elde edebilmek adına sadeliğin en üst seviyesine çıkmak, daha az renk kullanarak cildin kendi duru görüntüsünü bozmamak genellikle en çok tercih edilen seçeneklerden birisi olarak da dikkat çekiyor.

Genel itibari ile bu detaylar kısa zaman içerisinde insanlar için olmazsa olmazlardan birisi. Kendisine ve görüntüsüne ciddi anlamda dikkat eden Lawrence, kendi tarzından asla vazgeçmeyenlerden birisi olarak da dikkat çekiyor.