Jason Wu, Swarovski için Mükemmel Tasarımlara İmza Attı

tarafından
586
Jason Wu, Swarovski için Mükemmel Tasarımlara İmza Attı
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dünyanın en iyi tasarımcılarından birisi olan Jason Wu, geçtiğimiz günlerde Swarovski için geliştirmiş olduğu mükemmel tasarımları ile karşımıza çıktı. Türkiye’de artık güzelliğin en büyük aşamalarından birisi olarak dikkatleri çeken takı ve aksesuarlar, artık modern tasarımları ile herkes için önem arz eden seçeneklerden birisi oldu.

Kadınların göz alıcı motiflere karşı son derece ilgili olması da yine beraberinde önemli seçenekleri getirdi. Jason Wu, tasarımları ile her zaman takı sektörünün dünya genelinde en çok ön planda tuttuğu seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Şimdi sizlerle birlikte tasarımları çok daha yakından inceleme şansını sunacağız.

Swarovski, taşlar konusunda sektörün en iyilerinden birisi olarak dikkatleri çekti. Yukarıda da bunun en iyi örneklerinden bazılarını net şekilde görebilme şansına sahip oluyorsunuz. Swarovski markasının Jason Wu’nun muhteşem yaratıcılığı ile kendi modellerini birleştirmesi sonucunda ortaya ilgi çekici seçenekler çıktı.

Yukarıdaki tasarımda farklı renk taşları kullanarak muazzam bir kolye konsepti üzerinde çalışan Jason Wu, sadeliği ve zarafeti elde etmek isteyen kadınlar için bu mükemmel modeli ile adından çok ciddi anlamda söz ettirecek gibi de görünüyor diyebiliriz.

Tasarımlarında ki tüm objeleri birbiri ile benzer tasarımlara uyarlayarak tam anlamı ile bir görselliği elde edebilme amacı içerisine giren Wu, bilezik olarak da yine abartılı seçeneklerden uzak durdu. Swarovski taşların mükemmel görselliği ile desteklenmiş bu mükemmel altın bilezik, kolye ile doğrudan doğruya benzerlik gösteriyor.

Jason Wu Mosaic koleksiyonu adı ile çıkarılmış olan bu koleksiyonda özellikle sizlerin görsel beklentilerini karşılayacak ve bir o kadar da kaliteli seçenekleri sizlere sunan takıları resimli örnekler ile yukarıdan da inceleyebilme şansına da sahip oluyorsunuz.

Yüzük modellerinin kısa bir zaman dilimi içerisinde normlarının ciddi anlamda değişmesi, Jason Wu için de yaratıcılık seçeneklerini ön planda tutabilmek adına somut adımlar attırıyor. Yukarıda görebileceğiniz yüzük modelinde ki taş detaylarını da incelediğimiz zaman tüm motiflerde aynı görselliğin ve konseptin hakim olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz sanıyorum.

Beyaz, siyah ve sarı taş modelleri ile konsepti tam anlamı ile belirleyen ve görsel anlamda tüm merak ettiklerinizi de en iyi şekilde sizlere sunan bu taş modellerinin yakın bir zaman dilimi içerisinde daha geniş kitlelere ulaşacağını söyleyebiliriz. Tüm merak ettiklerinizi yorum alanlarımızda bizlere sorabilir ve bilgi edinebilirsiniz.