Jack&Jones İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jack&Jones 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonu, Tech, Core, Originals, Premium ve Vintage segmentleri ile tarzında farkını ortaya koyan erkeklerin tercihi oluyor.

TECH

Tech sezon koleksiyonu dayanıklılık, performans ve işlevi moda ile bileştiriyor. Tech koleksiyonu günlük giyimi desteklediğinden emin olmak için mevsimsel trendleri dikkatli bir gözle inceleyerek, hafif, çabuk kuruyan, ikinci bir deri hissiyatını veren, dikişli reflexler, büzgüler ve termal detaylar gibi abartısız ama fonksiyonel detaylar sunuyor. Monokrom renk paleti, kırmızı, mavi ve turuncu parlak neonlarla süsleniyor. Mondrian stilde blok renkli motion-fit streç ceketler rüzgâr ve su geçirmez özellik taşıyor. Soft shell’ler hafif performans kumaşları, file astar ve aynı rengin farklı tonlarına boyanmış fermuarlarla yenilendi. Dış giyim, streç eşofmanları mükemmel tamamlayan mavi kamuflajlı baskılar sunuyor. Spor kullanım için tasarlanan çabuk kuruyan sörf şortları ve spor giyim için poly-peach şortlar fotoğraf, gradyan baskılar ve trend çizgilerle birleşiyor.

CORE

Kökleri sıkı sıkıya iş giyimine bağlı olan CORE koleksiyonunun omurgasını bu sene denim oluşturuyor. Çağdaş yenilikle birleşen ve klinik giysilere referans veren kumaşlar net ve yalnızca gerekli detayları barındırıyor: yenilikçi, tasarlanmış, iyi yerleştirilmiş detaylar, düğme ve dikişlere özel bir odakla, maskülen iş ve ordu giyiminden yola çıkıyor.

CORE koleksiyonunun renk dolu evreni, denim köklerini tamamlayan ve ona bir tutam lüks ekleyen mavi temeli üzerine kuruldu. Altın kahve ve pişmiş elma kırmızısı ile 50’lerin iş giyim estetiğini tamamlayan dokunuşlar referans alınıyor.

Yumuşak tişörtler ve net kesimli trikolar üzerindeki vintage ordu etiketleri, denizci çizgileri, info grafikleri ve buruşuk kumaşlı renkli kareli gömlekler modern erkeğin gardırobuna özgünlük katıyor.

ORIGINALS

50’lerin Amerika’sındaki tasasız, liman kıyısı yaşam tarzı ve subtropikal yol gezileri, ORIGINALS İlkbahar Yaz koleksiyonunun moda öncüsü stillerine ilham veriyor.

Amerikan spor giyimini, balıkçı kıyafetlerinin işlevselliği ve kentli gezginin asi rahatlığı ile birleştiren mod, oyuncu ve eğlenceli… Solmuş parlak ve sıcak renklerin, baharatlı tonların zengin paleti koleksiyonun mükemmellik için yıkanmış, fırçalanmış, soldurulmuş, tuzlanmış ve kumlanmış olduğunu gösteriyor. Oyuncu etkileşimler ve Aztek baskılarının titreşimi, benekler ve denizci çizgileri ile karışıyor. Özgün sanat, yumuşak koton tişörtler ve regular fit düşük kolsuz atletlerde kendini gösteriyor. Pamuklu, keten, poplin, şambri, havlu kumaş ve melanjlar, örneğin, grafik baskılı, ip ve düğüm detaylı hakim yaka sweatshirt’ler üzerinde biçimlenen baskıları, desen ve dokuları aynı potada eritiyor. Trikolar denizci çizgileri ve kakmacılık desenlerine odaklanıyor. Hafif kareli ve kumaş bloklu gömlekler kakma ahşap düğmeler ve dikiş detayları ile ayrıntılanıyor. Düz önlü şapkalar, baskılı çantalar, bileklikler ve tekne ayakkabıları eklektik görünümü tamamlıyor.

PREMIUM

Modern duyarlılıkla resmi zarafete dönüşü simgeleyen PREMIUM erkeği, bu sezon kendini şık bir haftasonu kaçamağına hazırlıyor. Koleksiyonun terzilik ihtişamı detayda zengin klasik, fit silueti ile ifade buluyor ve koleksiyonun daha casual stilleri ile kombine edilmek üzere tasarlanıyor. Sezon, baharatlı, güneş yanığı tonları ve denizden indigo mavisinden başlayarak gökyüzüne uzanan centilmen mavi paletini yumuşak yaz pastelleri ile birleştirirken stil daha casual ama daima daha incelikli hale geliyor. Nazik İngiliz çizgileri, noktalar, monokromatik ve grafik sanat baskıları, dokulu ve dokunsal sezon kumaşları üzerinde sunuluyor: Şantuk ve enjekte ipliklerin pürüzlü dokuları pürüzsüz yeni pamuklu ketenler, kenevir ve pamuklu şambrilerle karışıyor. Hafif montlar, Breton çizgili Oxford gömlekler, takım elbise şortlar, yumuşak dokuma özel dikim blazerler ve erkeksi aksesuarlar PREMIUM erkeğinin yaz güneşi altında da trend kalmasını garantiliyor.

VINTAGE

Eski günlerde el yapımı giysiler gururla yapılırdı. VINTAGE koleksiyonu bu mirasa, zamansız, çetin, zaman testine dayanan ve son yenilikleri kullanarak üretilen Amerikan klasikleri ile devam ediyor.

Sezon klasiklere hikaye anlatımı ve imza taşıyan işçilikler üzerinden hayat veriyor. Geçmiş on yıllardan stiller seçerek – 30’ların sert motorcu görünüşü, 60’ların çizgili tişörtleri ve 70’ler Amerikan spor giyimi – VINTAGE zamansız stilleri modern kumaşlar ve çağdaş bir titreşimle hayata geçiriyor.

Ana renkler, pamuklu ve keten gibi doğal kumaşlar üzerinde tozlu bir kırmızı, mavi ve yeşil paleti yaratmak için yıkanıyor. Yumuşak pamuklu çizgili tişörtler, denim gömlekler ve hafif pamuklu ceketler, VINTAGE tarzın eklektik görünümünü tutturmak üzere karıştırılmak, birbirine uydurulmak ve katmanlanmak üzere tasarlanıyor.

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.