İyi Kadınları Erkekler Neden Terk Eder?

İyi Kadınları Erkekler Neden Terk Eder?
İyi Kadınları Erkekler Neden Terk Eder?
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Seni çok sevdiğini söylüyordu; hatta senin uğruna canını bile verirdi ama bir anda seni terk etti ve ayrıldı…Erkekler Neden Terk Eder ve problemleri nedir?

Ayrılıkların bazıları hiç beklenmedik zamanlarda, ani bir şekilde gerçekleşir. Bunu ne sen ne de çevrendekiler  asla beklemezken, o çok güvendiğiniz erkek bir anda sazı eline alır ve o malum cümleyi kurar: “Senden ayrılmak istiyorum”. Ve bu cümlenin arkasından birkaç anlamlı veya anlamsız, klasikleşmiş laflar söylenir.

Hiç ummuyordunuz ve asla bir sebep yoktu, ancak oluverdi. Terk edildin. Her hangi bir yanlış yapmamana rağmen ve seni çok sevdiğinden eminken başına bu geliyor ise, bazı şeyleri bir yerlerde yanlış anlamış, yorumlamış olabilir misin acaba? Ya da artık eski sevgilin olan kişi senden bazı şeyleri gizlemiş olabilir mi? Acaba o kadar zamandır sana oynuyor muydu?

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Erkekler Ne Bekler? Kadınlar Ne Yapar?

Hayır kesinlikle O böyle bir şey yapmaz demeden önce, iyi kadınların hangi sebeplerle terk edildiklerine daha yakından bakalım. Kararınızı sonra verirsiniz.

1
2
3
4
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.