İstanbul’da Yetişkin Tramblon Parkı

tarafından
495
İstanbul’da Yetişkin Tramblon Parkı
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Yeni nesil eğlence parkları arasında öne çıkan Flyzone Trambolin Parkı, birbirinden iddialı parkurlarıyla konuklarına çarpıcı bir deneyim sunuyor. Yüksek kalitedeki trambolinleri sayesinde ayaklarınızı yerden kesen ve özgürlüğün tadını doyasıya çıkarabilmenizi sağlayan Flyzone, yetişkinlerin eğlenceli aktiviteler düzenleyebilmesini ve trambolin keyfi yaşayabilmesini sağlıyor. Siz de hafta sonlarını ve arkadaşlarınızla geçireceğiniz vakitleri unutulmaz bir hâle getirmek isterseniz, size en yakın Flyzone şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Flyzone Nedir?

Tematik bir oyun parkı olan Flyzone, trambolin konseptiyle zenginleştirilmiş parkurlarıyla birbirinden eğlenceli deneyimler yaşayabilmenize imkân tanıyor. Çok sayıda farklı parkuru bulunan ve bu sayede çeşitli konseptlerde etkinlikler düzenleyebilmenize yardımcı olan Flyzone, yer çekiminin sınırlarını ortadan kaldırıyor. Flyzone parkurlarında dilerseniz trapez deneyimi yaşayabilir, dilerseniz de zıplama kuvvetinden güç alarak düz duvarlarda yürüyebilirsiniz. İsterseniz yüksekten sünger havuzuna atlama gerçekleştirebilir, isterseniz de köprü üzerinde rakibinizle sünger savaşı yapabilirsiniz.

Neden Flyzone Tercih Edilmelidir?

Flyzone, kalabalık grupların birlikte rahatlıkla eğlenebileceği bir etkinlik parkı olmasıyla öne çıkıyor. Flyzone Trambolin Parkı’nda arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle, aile bireylerinizle ya da şirket ekibinizle birlikte eğlenceli aktiviteler düzenleyebilir, böylece unutulmaz serüvenler yaşayabilirsiniz. Flyzone şubelerinin güvenlik önlemleri de katılımcıların beğenisini kazanıyor. Dilediğiniz parkurda eğlenirken en etkili önlemlerle daima güvende kalabilir, sosyal mesafe kuralı sayesinde salgın hastalıklardan da korunabilirsiniz.

Flyzone Giriş Şartları Nelerdir?

Flyzone Trambolin Parkı’na 18 yaş üzerindeki tüm yetişkinler ve ailesiyle birlikte gelen tüm çocuklar girebiliyor. Parka girdikten sonra ise yönetim tarafından belirlenmiş kurallara uyulması gerekiyor. Katılımcılardan trambolinin daima orta noktasından zıplaması, matlar üzerinde dinlenmemesi ve parkur içindeki iplere tırmanmaması isteniyor. Ayrıca takla, ters takla ve salto gibi can güvenliğinizi riske atacak hareketlere de park içinde izin verilmiyor. Flyzone Trambolin Parkı’na esnek ve rahat spor kıyafetler giyerek gelmeniz de hem performansınız hem de güvenliğiniz açısından büyük önem taşıyor.

Flyzone Giriş Fiyatları

Flyzone fiyat seçenekleri, eğlenmek istediğiniz parkura ve süreye göre değişiklik gösteriyor. Flyzone fiyatları, gruplar ve etkinliklere göre de farklı şekilde belirleniyor. Bu sebeple şirket etkinliği, doğum günü partisi gibi durumlarda size en yakın Flyzone şubesinden bilgi almanız gerekiyor. Size son derece ideal fiyat seçenekleriyle unutulmaz bir eğlence imkânı sunan Flyzone Trambolin Parkı, ailenizle birlikte ziyaret edebileceğiniz en ideal eğlence mekânları arasında bulunuyor.

Flyzone Nasıl Gidilir? Flyzone, İstanbul’da Mall of İstanbul, Demirören AVM ve Torium AVM’de, Nevşehir’de ise Nissara AVM’de faaliyet gösteriyor. Bu sebeple Flyzone’a gitmek için bu AVM’lerden size en yakınına ulaşmanız yeterli oluyor. Her dört AVM de şehrin işlek merkezlerinde yer alıyor. Bu sayede Flyzone şubelerine dilerseniz kişisel aracınızla dilerseniz de toplu taşımayla kolayca ulaşabilirsiniz. Eğer siz de yetişkinlere özel eğlenceli ve çılgın bir park arıyorsanız, Flyzone Trambolin Parkı’nı tercih edebilir ve çocukluğunuzda hayalini kurduğunuz yükseklere uçma deneyimini kusursuz bir şekilde yaşayabilirsiniz.