İstanbul Uluslararası Sanat ve Kültür Festivali 13 Haziran’da

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bu yıl 13-15 Haziran tarihleri arasında beşinci kez düzenlenen İstanbul Uluslararası Sanat ve Kültür Festivali – Istancool, dünyadan ve Türkiye’den yaratıcı isimleri bir araya getirecek.

Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası sanat ve kültür festivali “İstanbul Uluslararası Sanat ve Kültür Festivali – Istancool”, 13-15 Haziran 2014 tarihleri arasında yapılacak. Festivalde Türkiye ve dünyadan yaşadığımız çağa yön veren yaratıcı isimler İstanbul’da buluşacak. Festival, ücretsiz ve herkese açık olacak.

Bu yıl beşincisi düzenlenen festival kapsamında sanat, tasarım, moda, mimari, edebiyat, sinema ve müzik gibi farklı yaratıcı kulvarlardan uluslararası isimler Türkiye’deki meslektaşları ile yan yana gelecek.

Sergiler, film gösterimleri, workshop’lar, söyleşi ve panellerden oluşan program aracılığıyla, festival takipçileri, dünyanın önde gelen yaratıcı isimleri ile farklı formatlarda bir araya gelmek, onların fikir ve çalışmalarını yakından tanıma fırsatı yakalayacak.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.