İstanbul Moda Haftası 10. Sezonu ile Karşınızda

tarafından
419
İstanbul Moda Haftası 10. Sezonu ile Karşınızda
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Herkesin merak ile beklediği İstanbul moda haftası, kısa zaman içerisinde gündemi belirleyen konulardan birisi olarak dikkatleri üzerine çekti. Türkiye genelinde modanın çok daha önemli bir hale gelmesi ve gündemi belirleyen konulardan birisi olması, sitemizin içeriğini de bu anlamda güncellemek adına bizler için bir nevi ilham kaynağı oldu desek sanıyorum ki yanlış olmaz.

Mercedes-Benz İstanbul Fashion Week adı ile 10. sezonunu yaşayan bu organizasyon, dünya genelinden insanların ilgi göstermesi ile birlikte çok daha canlı ve bir o kadar da ilgi çekici hale büründü. Moda haftası kapsamında yapılan defileler, gerçek anlamda herkes için ilgi çekici bir diğer seçenek olarak da ön plana çıktı.

İstanbul Moda Haftasından Detaylar

İstanbul hareketli günler geçiriyor ve moda anlamında çok hareketli saatler yaşıyoruz. Moda haftaları zaten dünya genelinde şuan ciddi şekilde uygulanıyor. Genel itibari ile baktığımız zaman 2018 modası ile alakalı olarak en yeni seçenekler, ülkemizin en ünlü modacıları tarafından defileler ile sizlere sunuluyor.

Organizasyon kapsamında Mercedes-Benz sponsorluğunda mükemmel bir süreç yaşanıyor. Gerek aktiviteler, gerek defileler ve gerekse ülkemiz moda sektörünün önde gelen isimleri olsun son derece hareketli bir sürecin içerisinde yer aldığımızı söyleyebiliriz. Moda haftası içerisinden en canlı resimleri sizler için derleme yoluna gittik ve bu anlamda bir paylaşım yapma gereksinimi de duyduk.

Moda haftası kapsamında farklı moda markalarının da kendi içerisinde organizasyonları oluyor. Özellikle belli başlı markaların defile anlamında yapacağı organizasyonlar sayesinde süreç çok daha hareketli, çok daha renkli ve çok daha ilgi çekici bir hale gelecek gibi görünüyor. Birkaç resmi çok daha yakından incelemek istiyoruz. Aşağıdaki resim galerisini inceleyebilirsiniz;

Moda haftası genel hatları ile hareketli günlere ve çizgilere sahne olacak. Daha fazlası hakkında bilgiyi sitemizden güncel olarak takip edebilirsiniz. Her türlü gelişme hakkında hafta genelinde sıcağı sıcağına haberleri siz değerli okuyucularımıza sunmaya devam edecek ve fark yaratacağız.