İstanbul Çocuk Eğlence Merkezleri

tarafından
442
İstanbul Çocuk Eğlence Merkezleri
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Oyun oynamak, çocukların hem gelişiminde hem de sosyalleşmesinde çok önemli bir yer kaplar. Ailelerin, çocuklarının oyun oynaması için tercih ettiği en yaygın mekanlardan biri de “çocuk eğlence merkezleridir”. 

Çocuk Eğlence Merkezleri Nedir?

Çocuk eğlence merkezleri yıllardır revaçta olan, çocukların en özgür olduğu yerlerden biridir. Çocuklar, bu eğlence merkezlerinde doyasıya oynayabilir, çeşitli aktiviteler yapabilir ve enerjilerini atabilir. Çocuklar ister aileleriyle ister tek başlarına bu eğlence merkezlerine katılabilir. Çocuk eğlence merkezleri, çeşitli oyun ve konseptleriyle çocukların vakitlerini en verimli şekilde geçirmelerini sağlar. Farklı yaşlardan ve çevrelerden kişileri bir araya topladığı için çocuk eğlence parklarının, çocukların sosyal becerilerinin ve kognitif becerilerinin gelişmesinde rolü büyüktür.

Çocuklar kendi yaşıtlarıyla ve diğer yaş gruplarından çocuklarla iletişim kurma şansı yakalar, eğlence merkezlerindeki çeşitli oyuncuklara binmek için sıra beklemeyi ve sabretmeyi öğrenir. Oyun yoluyla çocukların karakter gelişimi desteklenir bunun yanında aile ve çocuk beraber vakit geçirdiği için aralarındaki bağ kuvvetlenir. Zaman zaman öğrenme bozukluğu ve gelişim bozukluğu gösteren çocukların aileleri, eğlence parklarını bu rahatsızlıkların tedavisine destek amaçlı kullanır. Kısacası çocuk eğlence merkezleri, çocukların hayallerini, duygularını ve düşüncelerini rahatlıkla paylaşabildikleri en önemlisi özgür oldukları bir ortamdır.

İstanbul, çocuk eğlence yerleri açısından zengin bir şehrimizdir. Çok fazla çocuk eğlence yerinin bulunduğu bu şehirde şüphesiz aileler ve çocuklar tarafından en rağbet gören eğlence parklarından biri de dumadum eğlence merkezidir. Yukarıda bahsedilen tüm olanakları müşterilerine sunan bu eğlence merkezi birçok açıdan rakiplerine göre de daha avantajlıdır.

Dumadum Eğlence Merkezi Avantajları

 • Çocukların istek ve ihtiyaçlarına en uygun oyuncakları temin eder.
 • Dumadum eğlence merkezindeki her oyuncak ve parkur çocukların sağlığı riske atmamak adına düzenli bir şekilde dezenfekte edilir. 
 • Aile- çocuk arasındaki ilişkiyi güçlendirmeye yardımcı olur.
 • Çocuklarda; hoşgörü, iş birliği, birlik ve beraberlik, dayanışma gibi olguların oluşmasına yardımcı olur.
 • Çocuklar İstanbul eğlence yerlerinden biri olan dumadum’da doyasıya eğlenirken, ebeveynler bilgisayar veya telefon üzerinden olan işlerini halledebilir.
 • Dumadum eğlence merkezi, çocukların güvenliği ve olası tehlikeler düşünülerek tasarlanmıştır.
 • Çocuklar için en eğitici ve eğlenceli eğlence merkezlerinden biri olmak için çabalayan firmamız, her geçen gün kendini geliştirmeye ve dönüştürmeye devam eder.
 • Covid-19 salgınının ülkemizi etkisi altına aldığı şu günlerde hijyen kurallarına her zamankinden daha çok dikkat eder.
 • Yer verdiği çeşitli aktiviteler sayesinde her çocuğun mutlu olup, eğleneceği bir ortam sağlar.
 • Alanında uzman personeller sayesinde kaliteli hizmet anlayışını sürdürür.
 • İstanbul’daki eğlence yerleri arasında kendine yer edinebilmeyi başarmış dumadum eğlence merkezi, her yaştan çocuğun kullanabileceği ve oynayabileceği oyuncaklara sahiptir.

Eğer sizler de çocuk eğlence merkezlerinde çocuğunuzla kaliteli vakit geçirip, çocuğunuzun hem eğlenip hem öğrenmesini sağlamak isterseniz dumadum eğlence merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.